13. Ulusal Epilepsi Kongresi
  
  Muğla / Bodrum
  26-29.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Muğla / Bodrum
TARİH   26-29.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Epilepsi ile Savaş Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Kefaluka Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Flap Tour
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.epilepsikongresi.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Uzun ve yorucu bir ayrılıktan sonra 13. Ulusal Epilepsi Kongresini 26-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında Bodrum, Kefaluka Hotel’de gerçekleştirmeyi umuyoruz. Pandeminin kaygılarının sona erdiği, yüz yüze bilimsel ve sosyal iletişimimize kaldığımız yerden devam edeceğimiz, verimli ve keyifli bir kongre için yoğun hazırlıklarımıza başladık.

Bilgilerimizi güncelleyeceğimiz, çalışma sonuçlarını paylaşacağımız, yeni projeleri tartışacağımız bir ortam özlemindeyiz. 3,5 gün sürecek bu toplantıda yurtiçi, yurtdışı geniş bir konuşmacı ağı yanı sıra her katılımcının katkısının önemli olduğunu düşünmekteyiz. Bilimsel açıdan zengin, deneyim aktarımının ve bilimsel alışverişin ön planda olacağı tüm meslektaşların faydalanacağı, yoğun sosyal aktivitelerin de yer alacağı bir program hazırlamaktayız.

Sözel-poster bildiri ödülleri, dergi yayın ödülleri verilecek olup daha önce desteklenmiş olan projelerin gelişmelerini takip edebileceğiz. Bu yıl ek olarak epilepsi alanında tez projeleri de desteklenecek ve desteğe uygun görülenler kongrede sunulacaktır. Ayrıca burs desteklerimiz devam edecektir. Tüm bu ortak gayretlerin, ülkemiz epilepsi platformunu daha da yukarıya taşıyacağı inancındayız.

Kongre sırasında olağan genel kurulumuzu yüz yüze geniş bir katılımla yapmayı umuyoruz. Dernek faaliyetleri, varılan sonuçlar tartışılacak, önerilerinizle aktiviteler daha da ilerleyecektir. En önemlisi yeniden dernek yönetim kurulu seçimi yapılacaktır. Böylece sonraki dönemde görev alacak yeni yönetim kurulu üyelerimize devraldığımız bayrağı teslim edebileceğiz.

Varlığınız, bilimsel ve sosyal açıdan kongremiz için son derece değerlidir. Katılımınız bizim için mutluluk ve gurur kaynağı olacaktır. Her açıdan verimli, uzun bir aranın açığını kapatacak keyifli ve başarılı bir kongrede daha, Bodrum’da buluşmak dileğiyle.

Nerses Bebek
Türk Epilepsi ile Savaş Derneği Başkanı

Geri