NICHE 2022 15. Ulusal 1. Uluslararası Histoloji ve Embriyoloji
  Kongresi
 
  15th National and 1st International Congress of Histology and Embryology
  ONLINE
  26-28.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   26-28.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Atlax Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.nichecongress.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Türk Histoloji ve Embriyoloji Ailesinin Değerli Üyeleri,

15. Ulusal – 1. Uluslararası Histoloji ve Embriyoloji Kongresi (NICHE2022), Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği tarafından 26 – 28 Mayıs 2022 tarihleri arasında çevrimiçi olarak düzenlenecektir. Sizleri kongremize davet etmekten büyük mutluluk ve gurur duymaktayız.

Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği 16. Dönem Yönetim Kurulu olarak bu kongrenin yüz yüze yapılabilmesi için yoğun çabalarımıza rağmen, içinde bulunduğumuz pandemi koşullarının artan bir ivmeyle seyretmesi ve yine ülkemizdeki ekonomik hareketlilik nedeniyle bu yıl 15. ’sini düzenleyeceğimiz kongremiz, çevrimiçi ve Uluslararası niteliğe sahip olarak gerçekleştirilecektir.

Alanlarında söz sahibi değerli araştırmacıların konferanslarının yanı sıra, güncel araştırmaların sonuçlarının paylaşılacağı oturumlara yer verileceği ve yurt dışından konularında uzman bilim insanlarının da davet edileceği kongremiz çok değerli katılımlarınız ile gerçekleşecektir. Bu anlamda kongremizde sizlerle ekran başında bile olsa buluşacak olmanın sevinç ve heyecanını yaşamaktayız.

15. Ulusal – 1. Uluslararası Histoloji ve Embriyoloji Kongresinde gelişim biyolojisi, moleküler biyoloji ve hücre biyolojisi, kök hücre, hücresel tedaviler, rejeneratif ve rekonstrüktif tıp, yardımlı üreme teknikleri, tümör biyolojisi, biyomedikal mühendisliği, biyoteknoloji, biyoinformatik ve sinirbilim gibi bizleri çok yakından ilgilendiren güncel konularda multidisipliner katkılar ile bilimsel bir ortam oluşturulması amaçlanmaktadır.

Kongremiz uluslararası kongre şartlarına uygun olarak düzenlenecek, özet ve tam metin bildirilerin kongre kitapçığında yer alması ve yayınlanmış tam metin olarak sunulması şartı yerine getirilecektir.

Katılımlarınız ve paylaşacağınız bilgi ve deneyimlerinizle bilimsel anlamda zenginleşeceğinden emin olduğumuz 15. Ulusal – 1. Uluslararası Histoloji ve Embriyoloji Kongresine sizleri davet eder, en derin sevgi ve saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Gamze TANRIÖVER

Kongre Başkanı

Geri