TURKCESS 2022 8. Uluslararası Eğitim ve Sosyal Bilimler Kongresi
 
 
  8th International TURKCESS Education and Social Sciences Congress
  Hatay
  20-23.TEMMUZ,2022
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   Hatay
TARİH   20-23.TEMMUZ.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi
ETKİNLİK MERKEZİ   Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   turkcess.net/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız;

VIII. Uluslararası TURKCESS Eğitim ve Sosyal Bilimler Kongresi 20-23 Temmuz 2022 tarihleri arasında Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilecektir.

Kongrenin ana teması “21. Yüzyılda Göç ve Eğitim” olarak belirlenmiştir. Kongremizde Türkçe, İngilizce, Rusça ve diğer Türk Dillerinde sunum yapılabilecektir. VIII. TURKCESS kongresi daha önceki yıllarda Sinop, Gaziantep, Üsküp, Bakü ve 2019 ve 2020 yılında İstanbul’da son olarak da 2021 yılında Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesinde gerçekleştirilmiştir.

Disiplinlerarası TURKCESS etkinliklerine yirmiden fazla ülkeden yüzlerce akademisyen katılmıştır. TURKCESS 2022’de yapılacak olan kongremizde; araştırmacıların, yüksek nitelikli akademik bir toplantıda, dünyanın farklı bölgelerinden akademisyen ve uygulayıcılar ile tanışarak, birebir irtibatla kendi iletişim ağlarını genişletme fırsatı bulacakları bir platform sağlamaktır.

Tüm Bilim insanlarımızı VIII. Uluslararası TURKCESS Kongresine davet etmekten mutluluk duyar, kongrede görüşmek dileğiyle sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla,
Prof. Dr. M. Engin DENİZ
Düzenleme Kurulu Başkanı

Geri