3. Ulusal Güney Aile Hekimliği Kongresi
  
  Girne / K.K.T.C.
  6-9.HAZİRAN,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Girne / K.K.T.C.
TARİH   6-9.HAZİRAN.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çeşitli Aile Hekimliği Dernekleri

ETKİNLİK MERKEZİ   Acapulco Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Net Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.guneyaile.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Aile Hekimliği, Dünyada ve ülkemizde yediden yetmişe her aile bireyini kapsayıcı bir bilim dalı olarak yıllar geçtikçe daha da önem kazanıyorken bizler de ülkemizin güney illeri olarak düzenlediğimiz ulusal fiziki kongrelerimiz ve çevrim içi kongrelerimizle üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmenin huzurunu yaşamaktayız.

Özellikle sağlık sektörü çalışanları olarak çok zorlu bir şekilde geride bıraktığımız bu dönemde 2 çevrim içi ve bir yüz yüze kongre organize ederek yaklaşık 50 bilimsel oturumda 3000’e yakın aile hekimini bir araya getirdik. Güçlü bilimsel içerik, uydu sempozyumları, bilimsel oturumlar ve bildiriler ile aile hekimlerinin gelişimine katkıda bulunma hedefimize hızla ilerlemeye devam etmek adına 2022 yılında kongremizi düzenleyen il derneği sayısını da 13’e çıkarttık. Daha da güçlenen düzenleme kurulumuzla 6 – 9 Haziran 2022 tarihleri arasında Acapulco Resort Otel, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde değerli aile hekimlerimizi bir araya getirecek olmanın mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz.

Tüm aile hekimlerinin fiziksel ortamda bir arada olabileceği, sahaya yönelik deneyimlerimizi, yaşadığımız zorlukları ve tabii ki başarılarımızı paylaşacağımız; bilimsel yönlerimizi ön plana çıkararak katkılarımızı sunacağımız kongremizin heyecanını sizlerle birlikte yaşıyor, bir araya gelebilmek için sabırsızlanıyor, sizlere sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla;


Dr. Hacı Yusuf Eryazgan
Kongre Başkanı

Geri