TARMEK 2022 34. Ulusal Tarımsal Mekanizasyon ve Enerji Kongresi
  
  Bilecik
  7-9.EYLÜL,2022
     
KATEGORİ  
Tarım ve Ziraat
YER   Bilecik
TARİH   7-9.EYLÜL.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi İİBF Binası
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   tarmakder.org.tr/tarmek2022/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız ve Paydaşlarımız,

Tarım Makinaları ve Teknolojileri alanında yapılan bilimsel çalışmaları paylaşmak, yeni fikirlerin oluşmasını sağlamak, dayanışmayı güçlendirmek, geleceğin tarımına yön verecek bilimsel bilgi ve teknolojileri geliştirmek ve bu kapsamda akademi dünyasını, sektör temsilcilerini ve paydaşları bir araya getirmek amacıyla “Tarımsal Mekanizasyon ve Enerji” kongresinde buluşuyoruz.

1976 yılından günümüze kadar hiç ara verilmeden gelenek haline gelen Ulusal Tarımsal Mekanizasyon ve Enerji Kongresi’nin 34.’sünü Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Biyosistem Mühendisliği Bölümü ev sahipliğinde düzenlemekten büyük bir mutluluk duymaktayız. Kongremiz, 07-09 Eylül 2022 tarihleri arasında yüz yüze gerçekleştirilecektir.

Kongremizin amacı “Tarımsal Mekanizasyon” ve “Tarımda Enerji Kullanımı” alanlarında çalışmalar yapan bilim insanlarını bir araya getirerek bilimsel bilgi paylaşımını sağlamak, üniversitelerimizden araştırmacılar ile ilgili sektör ve kamu kurumlarından uzmanları bir araya getirerek mevcut durumu değerlendirmek, yapılması gereken bilimsel ve kurumsal çalışmaları ortaya koymaktır.

Kongrede sunulan bildiriler Kongre Bildiri Kitabında yayınlanacaktır. Ayrıca isteğe bağlı olarak tam metin bildiriler 2020 yılı itibariyle uluslararası statü kazanan “Tarım Makinaları Bilimi Dergisi’nde yayınlanabilecektir.

Sizleri kongremize davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Bahadır SAYINCI
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

Geri