UBCAK 2022 8. Uluslararası Bilimsel Çalışmalar Kongresi
 
  8th International Academic Studies Conference
  ONLINE
  15-17.MART,2022
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   ONLINE
TARİH   15-17.MART.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çeşitli Üniversiteler
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.ubcakcongress.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Bilim İnsanları;

Uluslararası Bilimsel Çalışmalar Kongresi (UBCAK), siz değerli araştırmacıları bir araya getiriyor!

Bu yıl yedincisi olmak üzere, 2018 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışındaki bilim insanlarının destekleri ve farklı üniversitelerin ev sahipliğinde yapılan Uluslararası Bilimsel Çalışmalar Kongresi (UBCAK), COVI9-19 pandemi dolayısıyla 15-16-17 MART 2022 tarihleri arasında online (video kayıt) olarak siz değerli araştırmacıların katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

8.Uluslararası Bilimsel Çalışmalar Kongresi’nin (UBCAK) amacı; Sosyal Bilimler, Fen ve Mühendislik Bilimleri, Sağlık Bilimleri, Güzel Sanatlar, Eğitim Bilimleri, Spor Bilimleri, Mimarlık ve Tasarım Bilimleri alanında araştırmalar yapan, Türkiye’den ve dünyadan bilim insanlarını bir araya getirmek ve özgün nitelikteki yeni çalışmaların bilinirliğini sağlamak, araştırmacıların çalışmalara dair paylaşımlarını sağlamak ve bu süreçle bilimin gelişimine katkı sunmaktır.

UBCAK, genç araştırmacı adayların deneyim kazanmasına da olanak sağlamaktadır. Lisans ve lisansüstü öğrencilerin bilime katkı sağlayan değerli akademisyenlerle bir araya gelmesi için bir ortam oluşturulmaktadır.

UBCAK Kongresi, Ocak 2020 teşvik kriterleri hariç, diğer akademik yükselmeler ve DOÇENTLİK kriterleri ve tüm prosedürlerini sağlamaktadır.

Sempozyum sunum dili Türkçe ve İngilizce’dir. Kongrede sunulacak olan tüm özet ve tam metin bildiriler intihal programında taranarak hakem sürecine alınacaktır. Hakem sürecinden geçmek kaydıyla elektronik ortamda ISBN numarasıyla e-kitap olarak yayımlanacaktır.

Özgün değeri yüksek ve alana nitelikli katkı sağlayacak olan değerli çalışmalarınızla, 8. Uluslararası Bilimsel Çalışmalar Kongresi'ne katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

Geri