2. Ulusal Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Kongresi
  
  Antalya / Belek
  5-9.EKİM,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   5-9.EKİM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Granada Luxury Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Flap Tour
ETKİNLİK WEB SAYFASI   ekdd2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

2. Ulusal Estetik ve Kozmetik Dermatoloji kongresini 05-09 Ekim 2022 tarihleri arasında Granada Luxury Otel, Antalya’da gerçekleştireceğimizi duyurmaktan Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Derneği olarak büyük bir mutluluk duymaktayız.

Dernek olarak geçmiş 2 yıl içinde meslektaşlarımızın bilgi ve tecrübelerini paylaştığı ve yeni bilgiler edindiği atölye çalışmaları, webinarlar yaptık ve 2021 yılı ekim ayında ilk kongremizi gerçekleştirdik. Yaptığımız tüm bilimsel etkinliklere sizlerin yoğun ilgi göstermiş olduğunu gördük. Konusunda tecrübeli ve deneyimli meslektaşlarımız ile bu konuya henüz yeni başlayan veya başlamayı düşünen dermatologlar bir araya gelme fırsatı buldular. Yapılan tüm toplantılarımıza sektörde bulunan firmalar da ilgi gösterdi ve katılımcı olarak bizlere destek verdiler.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de estetik dermatolojiye olan ilginin her geçen gün arttığını görmekteyiz. Tıbbın tüm alanında olduğu gibi estetik dermatolojik uygulamalarda da sürekli yeni bilgiler eklenmekte, yeni teknolojiler ve yeni ürünler sahada yer almaktadır. Kongreler bu değişikliklerin takip edilmesi ve öğrenilmesi için önemli bilimsel etkinliklerdir. Amacımız ülkemizde estetik ve kozmetik dermatoloji ile ilgilenen meslektaşlarımızı bir araya getiren en geniş katılımlı bir kongre düzenleyerek bu alandaki yenilikler ve gelişmeler hakkında bilgi edinmeyi sağlamaktır.

İlk kongremizde hem sizlerin hem de sektördeki firmaların yoğun ilgisinden aldığımız güçle ve edindiğimiz tecrübe ile 2022 yılında ikinci kongremize sizleri davet ediyoruz. Konusunda deneyimli yurtiçi ve yurtdışından katılımcıların davet edileceği, estetik ve kozmetik dermatoloji alanındaki tüm konuların detaylı tartışılacağı konferanslar ve paneller yapacağız. Estetik anatomi başta olmak üzere farklı konuların ele alındığı oturumlar ile birlikte pratik uygulamalara yönelik interaktif toplantılar düzenleyeceğiz. Ayrıca klinik ve sosyal medya yönetimi ile ilgili toplantılar yapacağız.

Estetik ve kozmetik dermatoloji alanında en geniş hekim ve firma katılımı ile hem bilimsel hem de sosyal yönden doyurucu olacağına inandığımız 2. Ulusal Estetik ve Kozmetik Dermatoloji kongresinde sizlerle bir arada olmayı umuyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla

Dr. Ahmet Hakan Erbil
Kongre Eş Başkanı

Dr. Gonca Gökdemir
Kongre Eş Başkanı

Dr. Berna Şanlı
Dernek Başkanı

Dr. Yelda Kapıcıoğlu
Kongre Sekreteri

Geri