MUTAD (Multidisipliner Tanı Ve Tedavi Derneği) ATÖLYE
  
  Antalya / Belek
  13-16.NİSAN,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   13-16.NİSAN.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Multidisipliner Tanı Ve Tedavi Derneği (MUTAD)

ETKİNLİK MERKEZİ   Titanic Deluxe Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Megilis Girit Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.mutad.org/Mutad-atolye-84557.html
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

İnsan sağlığının korunması iyileştirilmesi ve standartlarının en üst seviyeye taşınması için bütün branşların işbirliği içinde çalışması gerekliliğini gören bir yerden Sağlıkta Multidisipliner Tanı Ve Tedavi Derneğini kurmuş olduğumuzu bildirmekten mutluluk duyarız.

Sağlıkta multidisipliner yaklaşımın sağlığın korunması, sağlığa ayrılan kaynakların verimli kullanılması ve kişilerin yaşam kalitesini yükseltmek adına önemli olduğunu düşünüyoruz.

Bu bağlamda multidisipiliner yaklaışımı güçlendirmek adına ilk adımı 13-16 Nisan 2022 tarihinde Titanic Deluxe, Belek/Antalya'da MUTAD Atölye ile atacağız.

Zengin Konu içeriklerinin Multidisipliner yaklaşımlarla ele alacağımız Kongremizde çok önemli ve güncel konuları değerli hocalarmızla tartışacağız,

Atölye şeklinde interaktif olarak gerçekleştireceğimiz oturumlarımız ile her branştan meslektaşmızın hastalıklara ve semptomlara bakış açısını gözlemleyip bu bakış açılarını sentezleme şansımız olacak


Basamaklar ve tıp disiplinleri arasında köprü olmasını umut ettiğimiz bilimsel toplantılarımızın 2022 yılında gerçekleştireceğimiz ilkine Siz değerli meslektaşlarımı davet etmekten onur duyuyorum.

Saygılarımla,

Sağlıkta Multidisipliner Tanı Tedavi Derneği adına

Dr. Nihat FAHLIOĞULLARI

Geri