9. Uluslararası Yönetim ve Sosyal Bilimler Kongresi
  9th International Management and Social Sciences Congress
  ONLINE
  23-24.NİSAN,2022
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   ONLINE
TARİH   23-24.NİSAN.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Uluslararası Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Dergisi
-Missouri Üniversitesi (Kolombiya)
-Celal-Abad Devlet Üniversitesi (Kırgızistan)
-Abuja Üniversitesi (Nijerya)

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   uysadconference.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Kıymetli Bilim İnsanları,

Sizleri Uluslararası Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Dergisi’nin ev sahipliğinde Missouri Üniversitesi (Kolombiya), Celal-Abad Devlet Üniversitesi (Kırgızistan), Abuja Üniversitesi (Nİjerya)’nın destekleri ile 23-24 Nisan 2022 tarihleri arasında online olarak düzenlenecek olan 9. Uluslararası Yönetim ve Sosyal Bilimler Kongresi‘ne davet etmekten büyük kıvanç duyuyoruz.

Uluslararası Yönetim ve Sosyal Bilimler Kongresi, sosyal bilimler alanındaki tüm çalışmalara yer vermektedir. Davetimiz, sosyal bilimler alanında çalışma yapan yurt içinden ve yurt dışındaki tüm kişi ve kurumlar için geçerlidir. Kongre sunum dili Türkçe ve İngilizce’dir.

Kongreye sözlü, poster ve video bildiri ile başvurabilirsiniz.

Kongreye kabul edilen bildiri özetleri ISBN’li Kongre Bildiri Özet Kitabı’nda, bildiri tam metinler ise ISBN’li e-Kitap olarak basılacaktır. Editör kurulu tarafından seçilen makaleler, hakem değerlendirme süreci sonunda Uluslararası Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Dergisi & Ekonomi ve Sosyal Araştırmalar Dergisi’nde makale olarak ücretsiz yayınlanacaktır.

Uluslararası Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Dergisi & Ekonomi ve Sosyal Araştırmalar Dergisi, 2014 yılında kurulmuş olup doçentlik başvuruları ve akademik teşvik kriterlerini taşımaktadır.

Geri