20. Hipertansiyon ve Kardiyovasküler Hastalıklar Kongresi
  
  İzmir / Çeşme
  6-8.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İzmir / Çeşme
TARİH   6-8.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Hipertansiyonla Mücadele Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Grand Ontur Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   TB Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.hkhk2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Hipertansiyonla Mücadele Derneği Yönetim Kurulu olarak, 20. Hipertansiyon ve Kardiyovasküler Hastalıklar Kongresi’ni 6-8 Mayıs 2022 tarihleri arasında Çeşme-Grand Ontur Otel’de fiziki olarak düzenleneceğini duyurmaktan ve sizleri kongremize davet etmekten büyük mutluluk ve onur duymaktayız.

Kongre düzenleme kurulumuz kardiyovasküler alandaki güncel konuları içeren, olgu sunumları ile pekiştirilen, interaktif ve konsantre bir program sunma gayretindedir. Hipertansiyon, diyabet, hiperkolesterolemi, ateroskleroz, girişimsel kardiyoloji, kalp yetmezliği ve kapak hastalıklarını içeren kardiyovasküler hastalıkların tümünün değerlendirileceği bilimsel programda, bu yıl ‘karşıt görüş’ oturumuna da yer ayrıldı. Geçen yıllarda düzenlediğimiz, gelecek nesillerin şimdiden uyarılması ve ulusal basında ilgi çekerek KV hastalıkların farkındalığını arttırmaya yönelik ‘Duygu Tengiz Mediçocuk Oturumu’na bu yıl da devam etme arzusundayız. Çocuklarımızdan geleceğe yönelik sağlıkla ilgili beklentilerini ve projelerini duymayı merakla bekliyoruz.

Katılımcılarımızın beklentisini karşılayacağını umduğumuz kongremizin, oturumlardaki aktif katılımlarınızla daha da değer kazanacağı inancındayız. Sizleri bilimsel gelişimimize katkıda bulunmaya davet ediyoruz.

En iyi dileklerimizle...

Hipertansiyonla Mücadele Derneği Yönetim Kurulu

Geri