Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği
  13. Ulusal Kongresi
  
  Antalya / Belek
  12-16.EKİM,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   12-16.EKİM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Susesi Luxury Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   FTS Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   tmftp2022.org/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği, 20 yılı aşan bir süredir, ülkemizde ilgi alanı içinde çalışan hekimlere bilgi birikimlerini sunan, sağlık otoritesinin ihtiyacı olan danışmanlık hizmetlerini veren etkin bir dernek olarak hizmet etmektedir. Anne ve bebek sağlığının korunması ve geliştirilmesi çerçevesinde, eğitimler düzenleyen, araştırmalara destek veren, alanında yapılanların daha iyi ve daha doğru gerçekleşmesi için yol haritaları sunan, çalışanların ve hizmet alanların mediko-legal haklarını korumak için bir misyon yüklenmiş bir meslek kuruluşudur.

Sizleri davet etmekten onur duyduğumuz 12-16 Ekim 2022 tarihlerinde yapılacak olan, Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği 13. Ulusal Kongresi'ni bu kez Susesi Luxury Hotel, Antalya’da gerçekleştireceğiz. Bu kongre tüm doğum hekimlerine ve anneyenidoğan sağlığına duyarlı olan tüm meslektaşlarımız için, son derece yararlı olacak şekilde planlanmıştır. Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği 13. Ulusal Kongresi bilimsel düzeyinin ve katılımının çok yüksek olacağını düşünüyoruz.

Kurumsal yapısı ve geçtiğimiz yıllardaki organizasyon başarıları ve ilişkileri ile derneğimiz üretken özelliğini ortaya koymuştur. Sizleri aramızda görmekten derneğimizin yönetim kurulu olarak mutluluk duyacağımızı bildirir, 12-16 Ekim 2022 tarihlerinde Susesi Luxury Hotel, Antalya’da buluşmak ümidi ile sevgi ve saygılar sunarız.


“BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ANLAMLIDIR”


Prof. Dr. Tamer MUNGAN
Dernek ve Kongre Başkanı

Prof. Dr. İnanç MENDİLCİOĞLU
Dernek ve Kongre Sekreteri

Geri