1. Uluslararası Böbrek Naklinde Yenilikçi Uygulamalar Kongresi
 
  1st International Congress on Innovations in Kidney Transplantation
  Gaziantep / ONLINE
  6-8.EKİM,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Gaziantep / ONLINE
TARİH   6-8.EKİM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Böbrek Nakli ve Hastalıkları Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Mavera Kongre Merkezi / ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   KingKong
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.akta2022.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Böbrek Nakli ve Hastalıkları Derneği olarak düzenlediğimiz “1. Uluslararası Böbrek Naklinde Yenilikçi Uygulamalar Kongresi” 6-8 Ekim 2022 tarihleri arasında Gaziantep Mavera Kongre Merkezi’nde hibrit olarak gerçekleştirilecektir.

İlk kez uluslararası olarak düzenlenecek olan kongremizde Türkiye’den ve dünyanın birçok ülkesinden böbrek nakli ve hastalıkları alanında çalışan değerli akademisyenleri ağırlayacak olmanın heyecanını ve sevincini yaşıyoruz.

Böbrek nakli ve hastalıklarında yeniliklerin ve temel konuların alanlarında deneyimli uzmanlar tarafından aktarılacağı, bilgi ve deneyimlerin paylaşılacağı kongremizin bilimsel bir şölen olması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bilimsel bilginin paylaşıldığında ve uygulamayı geliştirdiğinde bir anlam ve değer kazandığına inanıyoruz. Bu bakış açısını koruyarak siz değerli meslektaşlarımızla iş birliği içerisinde deneyimlerimizi paylaşmayı ve mevcut uygulamaları geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Oldukça yorucu ve üzücü geçen zorlu pandemi döneminin ardından değerli oturum başkanı ve konuşmacılarımız ile siz değerli katılımcılarımızı Hibrit olarak düzenleyeceğimiz kongremizde bir araya getirerek siz değerli meslektaşlarımızın tanışmasına ve kaynaşmasına vesile olmaktan mutluluk duyacağız.

Gaziantep’in güzel sonbaharında düzenlenecek olan kongremizde katılımınızdan güç ve onur duyacağımızı belirtir, saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Sacid Çoban
Böbrek Nakli ve Hastalıkları Derneği Başkanı
1. Uluslararası Böbrek Naklinde Yenilikçi Uygulamalar Kongre Başkanı


Prof. Dr. Özlem Usalan
Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Nefroloji AD
1. Uluslararası Böbrek Naklinde Yenilikçi Uygulamalar Kongre Başkanı

Geri