TURK-MUS 5 - Yapay Zeka
  
  Ankara
  13-15.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Ankara
TARİH   13-15.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Multidisipliner Ultrasonografi Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   The Ankara Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Coin Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   turkmus2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız, Pandemi nedeniyle biraz gecikmiş olan TURK-MUS - V ile sizlerle tekrar buluşuyor olmaktan büyük mutluluk ve onur duymaktayız.

Heyecanlıyız; çünkü bu son iki yılda hayatımız her anlamda yavaşlarken, tam aksine bilim camiası heyecan verici ilerlemelerine devam etti. Önemle belirtmek isteriz ki; bu toplantı bize kas-iskelet sistemi ultrasonografisindeki bilgi güncellemelerinin yanı sıra, bu teknolojideki gelişmelerden payımıza düşenleri de sizlerle paylaşma olanağı verecek. Bu bağlamda; yapay zeka, yeni cihazlar, tele-tıp, vb. birçok konuları hem yüz yüze hem de uzaktan izleyebileceğiniz bir toplantı planladık. Farklı bir deyişle; digital mühendisliğin yapay zeka uygulaması ile uygulayıcı hekime nasıl yeni bir kanat olabileceğine ya da cepte taşınabilen bir prop ile görüntülemenin nerelere taşınabileceğine TURK-MUS – V’te şahitlik edeceksiniz.

Diğer tüm tıbbi görüntüleme yöntemlerinde olduğu gibi, Yapay Zeka ultrasonografiyi de dönüştürmektedir. Sizler de, gerek kurslarda gerekse sempozyum süresince farklı şekillerde, (yakında kullanıma girecek olan) Yapay Zeka uygulamamız ile ilk kez tanışma fırsatını elde etmiş olacaksınız. Bütün bu yenilikleri paylaşmak üzere sizleri aramızda görmek için gün sayıyoruz.

Kas-iskelet sistemi ultrasonografisiyle ilgilenen FTR, Radyoloji, Nöroloji, Spor Hekimliği, Anesteziyoloji/Algoloji, Geriatri, Romatoloji, Ortopedi, Çocuk Nöroloji, Çocuk Romatoloji, Aile Hekimliği, Acil Tıp ve Dermatoloji camialarından hekim arkadaşlarımızla, hibrit katılımın da mümkün olacağı TURK-MUS – V’te, bir kez daha buluşmak umudu ile…

Saygı ve sevgilerimizle,

Levent ÖZÇAKAR
TURK-MUS Başkanı

Taylan Akkaya
Sempozyum Başkanı

Bülent Ülkar
Sempozyum Başkanı

Geri