UTEK 2022 12. Ulusal Tıp Eğitimi Kongresi
  
  Samsun
  19-22.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Samsun
TARİH   19-22.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Tıp Eğitimini Geliştirme Derneği
-Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   kongre.teged.org/UTEK2022
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız ve Öğrencilerimiz,

XII. Ulusal Tıp Eğitimi Kongresi’ni 19-22 Mayıs 2022 tarihlerinde Samsun’da Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi ev sahipliğinde yüz yüze gerçekleştireceğimizi ilan etmekten mutluluk duyuyoruz.

Kongremizde tıp ve sağlık alanı eğitimlerinde çalışmaları olanları ve bu çalışmalardan yararlanacakları bir araya getirmeyi hedefliyoruz. Bu yıl kongremizde Tıp Eğitiminde Dönüşüm ve Liderlik öncelikli olmak üzere tıp eğitimi ile ilgili konularda konferanslar, paneller, sözlü ve poster bildiri sunumlarını dinleme, tartışma ve deneyim paylaşma şansı bulacağız. Ulusal nitelikli olan kongremize yabancı konuşmacıların katılımı ile kongremizi zenginleştirmeyi planlıyoruz. Kongre öncesinde katılımcılara temel çalışma alanlarında bilgi ve deneyimlerini arttırma fırsatı sağlayacak kurslar düzenlenecektir. Bilimsel araştırmalara teşvik etmek amacıyla derneğimiz tarafından her yıl verilen “Tıp Eğitimini Geliştirme Derneği Araştırma Ödülü” bu yıl da kongremizde sahibini bulacaktır. Kongre ile ilgili bilgileri http://kongre.teged.org/UTEK2022 adresinden takip edebilirsiniz.

Gerçekleştireceğimiz XII. Ulusal Tıp Eğitimi Kongresi’nin bu alanda özveri ile çalışan tüm paydaşların katılımı ve katkıları ile güçleneceğine ve daha başarılı bir noktaya taşınacağına inanıyoruz. Emeğini ve gönlünü tıp eğitimine veren herkesi kongremize davet ediyoruz. Siz değerli tıp eğiticilerimizi ve öğrencilerimizi kongremizde görmekten mutluluk duyacağımızı bildirerek bilimsel ve sosyal açıdan başarılı ve keyifli bir kongre geçirmek dileğiyle çalışmalarınızda başarılar dileriz. 19 Mayıs’ta Samsun’da görüşmek üzere....Saygılarımızla,

Prof. Dr. Zeynep Baykan
TEGED Yönetim Kurulu Başkanı
Kongre Eş Başkanı

Prof. Dr. Cengiz Çokluk
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı
Kongre Eş Başkanı

Doç. Dr. Gülşen Taşdelen Teker
TEGED Yönetim Kurulu Sekreteri
Kongre Genel Sekreteri

Doç. Dr. Servet Aker
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fak. Tıp Eğitimi AD.
Kongre Yerel Sekreteri

Geri