9. Endokrinoloji / Metabolizma Hastalıkları, Kadın Sağlığı ve
  Gebelik Sempozyumu
  
  Ankara
  5-5.MART,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Ankara
TARİH   5-5.MART.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi
ETKİNLİK MERKEZİ   Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlık Binası

ORGANİZATÖR KURULUŞ   DMR Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   gebelikveendokrinsempozyumu.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Son dönemde yaşadığımız pandemi süreci bilimin, bilimsel veriyi paylaşmanın önemini bizlere bir kere daha gösterdi. Bu nedenle, biz bilim insanlarına düşen kendi alanlarımızdaki gelişmeleri bilimsel çerçeveden uzaklaşmadan meslektaşlarımıza doğru kanallarla aktarmaktır. Bu amaçla, artık geleneksel hale gelen “Endokrinoloji / Metabolizma Hastalıkları, Kadın Sağlığı ve Gebelik Sempozyumu”nun bu yıl 9. sunu düzenleyeceğiz.

Sempozyumumuz’da kadının hayatında çok önemli bir yer alan gebelik sürecindeki karşılaşılan endokrinolojik sorunlar dışında, yaşam boyu kadın sağlığı ile ilgili konulara da yer veriyoruz. Birçok farklı branşta, alanında uzman konuşmacılarımızla yeni gelişmelere ışık tutma gayesinde olacağız.

Her zaman olduğu gibi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü de anmadan ve bu yöndeki sosyal aktiviteler ile beraber kutlamadan geçmeyeceğimizi ayrıca belirtmek isteriz.

Hep beraber kadın sağlığı ile ilgili birçok farklı alanda günceli yakalamak adına Sempozyumumuz’a katılmanız dileği ile sevgi ve saygılarımızı sunarız.


Prof. Dr. İlhan YETKİN
Sempozyum Başkanı

Prof. Dr. Mehmet Ayhan KARAKOÇ
EMEK Başkanı

Geri