9. Ulusal Otoloji Nörotoloji Kongresi &
  11. Koklear İmplantasyon ve Odyoloji Kongresi
  
  Antalya / Belek
  10-13.MART,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   10-13.MART.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Otoloji Nörotoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Calista Luxury Resort Belek
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   onoder2022.org/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Otoloji Nörotoloji Derneği 9. Kongresi bu yıl 10-13 Mart 2022 tarihlerinde Antalya Belek Calista Hotel salonlarında yapılacak. Corona Virüs pandemisi nedeni ile yüz yüze toplantılara 2 yıl ara vermek zorunda kaldık. Dokuzuncu kongremiz vesilesi ile sizlerle kucaklaşmayı sabırsızlıkla beklemekteyiz. Bir yıl önce sanal ortamda düzenlemiş olduğumuz 8. Kongremiz toplantı bilimsel organizasyonunun büyük gayreti ve sizlerin katılımı ile bir şölen haline dönüşmüş idi. Bu yılki kongremizin konu başlıklarını dikkatle oluşturduk. Sunumları için ise ülkemizin konusunda deneyimli bilim insanlarını bir araya getirdik. Covid pandemisinde varyantların dünya çapında tehditlini sürdürüyor olması nedeni ile yabancı bilim insanı misafir etmeyi düşünmedik.

Ülkemizin özellikle otoloji nörotoloji biliminde dünya çapında yaratmış olduğu katkı bilinen bir gerçektir. Bu durum gerçekleştirilen bilimsel araştırmaların kalitesi ve dönüştüğü̈ yayınlar ile de kendisini kanıtlamıştır. Özenle oluşturulmuş güncel konularda, bu döngüye katkıda bulunan bilim insanlarının sunumları hepimizin bilgilerinin yenilenmesi fırsatı verecektir. Bu bağlamda toplantıda farklı formatlarda oturumlar oluşturduk. Panel, yuvarlak masa tartışmaları, farklı bakış oturumları, konferans ve kurslar ile yoğun bir “iki buçuk gün” geçireceğiz. Ayrıca serbest bildiri sunumlar ve video sunumları ile bilimsel programa katkı oluşturulacaktır.

Sizlere duyduğumuz özlemi gidermek, iki yıllık aradan sonra kucaklaşabilmek için ilk kez kongre amaçlı deneyimliyor olduğumuz ve amaçlarımıza çok iyi hizmet edeceğinden şüphe duymadığımız Calista Hotelde 10 Mart tarihinde buluşmak dileği ile saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Prof. Dr. O. Nuri Özgirgin
Başkan - Otoloji Nörotoloji Derneği
Başkan - 9. Otoloji Nörotoloji Kongresi


Prof. Dr. Onur ÇELİK
Bilimsel Sekreter - 9. Otoloji Nörotoloji Kongresi

_____________________________________


Değerli Meslektaşlarımız,

Corona Virüs Pandemisi nedeniyle iki yıldır ertelemek zorunda kaldığımız 11. Koklear İmplantasyon ve Odyoloji Kongresi bu yıl 9. Ulusal Otoloji Nörootoloji Kongresi ile birlikte 10-13 Mart 2022 tarihlerinde Antalya Belek Calista Hotel salonlarında yüz yüze gerçekleştirilecektir.

Kongremiz sayesinde iki yıllık hasreti arkada bırakarak, sizlerle kucaklaşmayı sabırsızlıkla beklemekteyiz. Koklear implant ve odyoloji ile ilgili güncel tanı, tedavi ve uygulamaların bütün detaylarıyla yer alacağı bir kongre planladık. Alanlarında ulusal ve uluslararası tanınan bilim adamlarımızın, birikimlerini aktaracağı özenle seçilmiş güncel konulardan oluşan ve son yenilikleri kapsayan bir program oluşturduk. İki buçuk gün sürecek bu bilimsel şölende kurslar, konferanslar, karşı görüş tartışmaları, yuvarlak masa oturumları ve paneller olacak, ayrıca serbest bildiri ve video sunumları gerçekleştirilecektir.

Sağlıklı yaşamın önemini daha iyi anladığımız bu günlerde, muhteşem bir doğaya sahip Calista Hotel’in doyumsuz ev sahipliğinde, bilimsel açıdan doyurucu, özlemlerimizi giderip, güzel anılar biriktireceğimiz kongremizde, hep birlikte olmak dileğiyle…

Sevgi ve saygılarımızla,

Prof. Dr. Şinasi Yalçın
Kongre Başkanı


Prof. Dr. Ayça Çiprut
Odyoloji Başkanı

Geri