EUA'22 12. Avrasya Üroonkoloji Kongresi
  12th Eurasian Urooncology Congress
  Erzurum
  1-4.EYLÜL,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Erzurum
TARİH   1-4.EYLÜL.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Avrasya Üroonkoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Hilton Garden Inn Erzurum
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Bros Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   eua22.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

12. Avrasya Üroonkoloji Kongresi’ni 1- 4 Eylül 2022 tarihlerinde Anadolu’nun en kadim şehirlerinden birisinde, ülkemizin kurtuluş mücadelesi kararının verildiği şehirde, Erzurum’da düzenliyoruz.

Sizleri, bu kongre nedeniyle, coğrafi konumu itibariyle eski çağlardan beri bir yerleşim yeri olarak Anadolu`dan gelip geçen hemen bütün kültürlerin izlerini bıraktığı Erzurum`da ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Manda ve himayenin reddedilerek ilk kez ulusal bağımsızlığın koşulsuz olarak gerçekleştirilmesine karar verilen ve 1919 yılında gerçekleştirilen Erzurum Kongresinin yapıldığı bu vatan toprağının tarihi ve simgesel güzelliklerini bilimsel şölenle bütünleştirerek doyasıya geçirmeyi arzu ettiğimiz bu zaman diliminde birlikte olmak istiyoruz.

Cerrahi tekniklerde olduğu kadar klinik ve pre-klinik boyutlarda da her geçen gün baş döndürücü gelişmelerin yaşandığı Üroonkoloji alanında, yurtiçinden ve yurtdışından değerli meslektaşlarımızla bir araya gelerek, en güncel gelişmeleri paylaşacağımız zengin içerikli bir kongre planladık. Üroonkolojinin istikametini belirleyen bu gelişmeleri tüm yönleriyle, multidisipliner bir yaklaşımla ve ‘yüzyüze’ tartışarak, bilimsel anlamda bir tazelenme imkanı bulacak olmanın heyecanı içindeyiz.

Üroonkoloji alanında güncel gelişmelerin aktarılacağı, bilimsel içeriği yüksek, alternatifli ve zenginleştirilmiş sosyal programların yer alacağı kongremizde, siz değerli meslektaşlarımızla Anadolu’nun zirvesinde buluşmak dileğiyle.

Prof. Dr. Selami Albayrak
12. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Eşbaşkanı

Prof. Dr. Özkan Polat
12. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Eşbaşkanı

Prof. Dr. Rahim Horuz
12. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Sekreteri

Prof. Dr. Şenol Adanur
12. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Sekreteri

Geri