20. Nefroloji Kış Okulu
  
  Girne / K.K.T.C.
  17-20.MART,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Girne / K.K.T.C.
TARİH   17-20.MART.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Nefroloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Elexus Otel Kongre Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   nefrolojikisokulu.org/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Nefroloji Derneği (TND) 20. Nefroloji Kış Okulu, 17-20 Mart 2022 tarihleri arasında Elexus Hotel & Kongre Merkezi, Girne, K.K.T.C.’de düzenlenecektir. TND 19. Nefroloji Kış Okulu, COVID-19 salgını nedeniyle geçen yıl çevrimiçi olarak gerçekleştirilmiş, bilimsel içeriği ve interaktif sunumları ile geleneksel Nefroloji toplantılarımızın heyecan ve samimiyetini aratmayacak bir tempoda tamamlanmıştır.

Bu yıl yüz yüze gerçekleşmesini amaçladığımız 20. Nefroloji Kış Okulu’nda da sizlere beklentilerinizi karşılayacak bir bilimsel ve sosyal buluşma programı sunmak üzere hazırlıklarımız son hızda devam etmektedir. Bildiğiniz gibi, Nefroloji alanındaki eğitim gereksinimlerini daha etkin şekilde karşılamak ve katılımcıların toplantıdan daha fazla yararlanmalarını sağlamak amacıyla birkaç yıl önce Nefroloji Kış Okulu’nun kapsamında değişiklikler yaptık. Toplantının hedef kitlesini, diyaliz dışı oturumlar ekleyerek genişlettik. Bu şekilde, diyaliz dışı Nefroloji konularında da, kendilerini güncellemek isteyen hekimlerin toplantıya katılımları sağlamayı amaçladık. Bu yıl yüz yüze gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz 20. Nefroloji Kış Okulu’na da, Türkiye’nin her bölgesinden Nefroloji uzmanları, Nefroloji araştırma görevlileri, İç Hastalıkları uzmanları, Pratisyen hekimler ve Hemşirelerin yoğun katılımını beklemekteyiz.

Nefroloji Kış Okulu’na bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğin devamını bekliyor, TND Yönetim Kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Alaattin Yıldız
Türk Nefroloji Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

Geri