Erciyes Dermatoloji Zirvesi 2022
  
  Bafra / K.K.T.C.
  17-20.MART,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Bafra / K.K.T.C.
TARİH   17-20.MART.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Kayseri Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği
-Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji AD

ETKİNLİK MERKEZİ   Kaya Artemis Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Medya Maus Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   edz2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
İlkini Erciyes Dağı zirvesinde gerçekleştirdiğimiz kongremizin ikincisini Kıbrıs Beşparmak Dağları’na taşıdık. Kayseri Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği ile Erciyes Üniversitesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı olarak, bu yıl sizleri 17-20 Mart 2022 tarihleri arasında Kıbrıs Bafra’da Kaya Artemis Resort’te gerçekleştireceğimiz, 2. Erciyes Dermatoloji Zirvesi’ne davet etmekten büyük sevinç duyarız.

Erciyes Dermatoloji Zirvesi’nin birincisini 2019 yılı Mart ayında pandemiden önceki son yüz yüze kongre olarak gerçekleştirmiştik. Pandemi döneminde her ne kadar teknolojik imkanlarla toplantılar düzenlesek de yüz yüze kongrelerin yeri doldurulamamıştır. Meslektaşlarımızın deneyimlerini, görgülerini paylaştıkları, sosyal programlar içinde birbirleriyle hasret giderdikleri, yeni meslektaşlarıyla tanışarak iletişim kurdukları sıcak bir ortam sağlamak ancak yüz yüze toplantılarla mümkün olmaktadır. Bu nedenle ikinci Erciyes Dermatoloji Zirvesi’ni pandeminin sonunu müjdelemesi dileğiyle yüz yüze gerçekleştiriyoruz.

Toplantı konularımızı hem dermatoloji ve kozmetoloji alanında sıklıkla karşılaştığımız tanı ve tedavi sorunlarını çözmeye yönelik, hem de özellikle inflamatuvar hastalıklarda tedavi konusundaki gelişmeleri içerecek şekilde planladık. Bu nedenle alanında söz sahibi hocalarımızın bilgi ve deneyimlerini paylaşacakları oturumların yanı sıra bilimsel alandaki gelişmeleri aktardıkları konular da programımızda yer almaktadır. Gün boyu devam edecek yoğun bilimsel oturumlar yanında, mart ayında Kıbrıs’ımızın eşsiz güzellikleri ve güneşini sizlerle paylaşırken yoğun çalışma ortamımızın yükünü hafifletme imkanı bulabileceğiz.

Değerli meslektaşlarımızın destek ve katılımları ile zenginleşecek olan 2. Erciyes Dermatoloji Zirvesi EDZ 2022’de sizleri Kıbrıs’ta ağırlamaktan büyük onur ve mutluluk duyarız.

Kongremizde görüşmek dileğiyle.

Prof. Dr. Murat BORLU
Erciyes Üniversitesi Dermatoloji Anabilim Dalı Başkanı

Prof. Dr. Nilgün ŞENTÜRK
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Dermatoloji Anabilim Dalı Başkanı

Geri