EJERCongress 2022 9. Uluslararası Avrasya Eğitim Araştırmaları
  Kongresi
 
  9th International Eurasian Educational Research Congress
  İzmir
  22-25.HAZİRAN,2022
     
KATEGORİ  
Eğitim
YER   İzmir
TARİH   22-25.HAZİRAN.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Ege Üniversitesi
-Anı Yayıncılık

ETKİNLİK MERKEZİ   Ege Üniversitesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Anı Yayıncılık
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.ejercongress.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
IX. EJERCongress 2022, Anı Yayıncılık ve Ege Üniversitesi iş birliği ile İzmir’de gerçekleştirilecek. Kongrenin ana teması “Bölgesel Sorunların Yol Açtığı Göçler, Mülteciler ve Dezavantajlı Grupların Eğitimi” olarak belirlendi.

Her yıl olduğu gibi bu sene de ülkemizin ve farklı ülkelerin tecrübelerinden yola çıkarak ağırlıklı olarak eğitim bilimleri alanından bilim insanlarını bir araya getirip araştırmalar ve çalışmalar yapılmasını, bu araştırma ve çalışmaların sonucunda ortaya çıkan bilimsel çalışmaları bilim dünyasına kazandırmayı amaçlamaktayız. Kongrede; panellere, çalıştaylara, keynote’lara ve kapsamlı araştırmalara yer verilecek. Kongre sunum dilleri Türkçe ve İngilizcedir.

EJERCongress, bilimsel platformlara ve çağın gereksinimlerine gözünü kapatmak istemeyen herkesin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz son 2 yıl pandemiye rağmen Eskişehir Anadolu Üniversitesi ve Aksaray Üniversitesi’nde gerek katılımcı gerekse dinleyici olarak büyük ilgi gördü. Kongremizi on binin üzerinde dinleyici ve izleyici çevrim içi (online) olarak takip etti. Böylece EJERCongress, ülkemizdeki saygınlığını ve yetkinliğini bir adım daha ileri taşıdı.

IX. EJERCongress 2022’nin koşulların pandemi sürecine uyarlanmasıyla yüz yüze yapılması planlanmaktadır. Gönderilen ve kabul edilen bildiri özetleri kongreden hemen sonra “Bildiri Özetleri Kitabı” olarak yayınlanacaktır. Ayrıca, kongre sonrasında bildiri metinleri makale formatına dönüştürüldükten sonra hakemler tarafından değerlendirilerek “Tam Metin Bildiri Kitabı” olarak yayınlanacaktır. Başvuru tarihleri ile ilgili detaylı bilgileri ve duyuruları “Önemli Tarihler” menüsünden takip edebilirsiniz.

22 - 25 Haziran 2022'de Ege Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek IX. EJERCongress’te siz değerli akademisyenleri ve araştırmacıları aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Geri