Uluslararası Ankara İnsan ve Toplum Bilimleri Kongresi
  
  Ankara / ONLINE
  13-15.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   Ankara / ONLINE
TARİH   13-15.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Ankara Bilim Üniversitesi
ETKİNLİK MERKEZİ   Ankara ATO Congresium / ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.ankarabilim.edu.tr/sayfa/universite/ankara-insan-ve-toplum-bilimleri-kongresi
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli araştırmacılar,

İnsan ve Toplum bilimleri alanında yapılan çalışmaları tartışmaya ve paylaşıma açmak üzere, bu yıl ilki düzenlenecek olan Uluslararası Ankara İnsan ve Toplum Bilimleri Kongresi Ankara Bilim Üniversitesi ev sahipliğinde icra edilecektir.

Kongre 13-14-15 Mayıs 2022 tarihlerinde Ankara ATO Congresium’da düzenlenecektir. Kongrenin yüz yüze (13-14 Mayıs) ve çevrimiçi (15 Mayıs) olarak gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Siyaset Bilimi, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, İşletme, Yönetim Bilişim Sistemleri, Psikoloji ve Mütercim Tercümanlık alanlarını kapsayan çalışmalar kongre kapsamında yer alabilecektir. Kongreye İngilizce veya Türkçe, sözlü bildiri ve Poster sunumları ile katılım sağlanabilecektir.

Bu bağlamda, İnsan ve Toplum bilimleri alanındaki son gelişmeler ile ilgili tartışmalara katkı sağlamak, lisansüstü öğrenciler dahil olmak üzere tüm akademisyenlerin motivasyonlarını arttırmak, yapılan güncel araştırmalar hakkında paylaşımda bulunulmasını sağlayacak bir ortam oluşturmak üzere değerli katılımcıları kongremize davet etmekteyiz.

Sevgi ve saygılarımızla,

Prof. Dr. Cem Harun MEYDAN
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

Geri