3. Uluslararası & 7. İlaç ve Tedavi Kongresi
  
  Bafra / K.K.T.C.
  21-25.EYLÜL,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Bafra / K.K.T.C.
TARİH   21-25.EYLÜL.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İlaç ve Tedavi Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Concorde Kongre Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ   DMR Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.ilacvetedavidernegi.org/itk2022/davet.html
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
İlaç ve Tedavi Derneği 2015 yılında tedavi veya koruyucu hekimlik amaçlı kullanılan tüm ilaç, beslenme ürünü, OTC ürünü ve medikal malzemelerle ilgili akılcı kullanımını geliştirmek amacıyla kurulmuştur.

Derneğimiz tarafından 21-25 Eylül 2022 tarihlerinde Concorde Kongre Merkezi, Bafra, KKTC’de "3. Uluslararası & 7. İlaç ve Tedavi Kongresi" düzenlenecektir.

Kongremizin amacı sık hasta gören hekimler başta olmak üzere tıbbi beslenme ürünü, medikal malzeme kullanımı ile ilgili hemşire, eczacı, beslenme uzmanı, dahiliye uzmanları, aile hekimleri dahiliye yan dalları uzmanları, nöroloji, psikiyatri, kardiyoloji, üroloji, göğüs hastalıkları, fizik tedavi rehabilitasyon uzmanları, KBB, ortopedi, kardiyoloji, dahiliye yan dalları, cerrahi branşlar, temel bilimler ve malnutrisyon ve sarkopeni alanındaki hekimlerin katılımını sağlamak ve son yenilikleri paylaşmaktır.

Kongremizde İlaç sanayiinin koşulsuz eğitim desteği ile birlikte sempozyumlar, workshoplar, kurslar, olgu atölyeleri şeklinde farklı formatlarda ve farklı salonlarda oturumlar düzenlenecek olup, hipertansiyon, diyabet, KOAH, dislipidemi, depresyon, demans, malnutrisyon, sarkopeni, osteoporoz, dispepsi, reflü, IBS, infeksiyonlar, vitaminler, spesefik moleküller, sigara ilaçları, bası yarası ürünleri, malnutrisyon ürünleri, yara bakım ürünleri, onkoloji - romatolojide - hematolojide - gastroenterolojide, aşılarda özel oturumlar gibi çok farklı alanlardan farklı salonlarda oturumlar da yer alacaktır.

Bilimsel birlikteliğin ve üst düzey akademik oturumların yanı sıra tedavi alanındaki tüm meslektaşlarımızı sosyal olarak da 21-25 Eylül 2022 tarihlerinde Concorde Kongre Merkezi, Bafra, KKTC’de bir araya getirmekten mutluluk ve onur duyacağız.

Kongrede görüşmek üzere
Prof. Dr. Mustafa Cankurtaran

Geri