14. Çapa Nefroloji ve Transplantasyon Günleri
  
  Sakarya / Sapanca / ONLINE
  3-6.MART,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Sakarya / Sapanca / ONLINE
TARİH   3-6.MART.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İstanbul Üniv. İstanbul Tıp Fakültesi Nefroloji Bilim Dalı

ETKİNLİK MERKEZİ   NG Sapanca Otel / ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   capanefroloji2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Tüm dünyanın Covid-19 salgını nedeniyle büyük bir kaos içinde olduğu şu günlerde hepimiz zorlanarak da olsa, günlük çalışmalarımızı sürdürüp hastalarımıza yardımcı olma gayeti içindeyiz.

Bu dönemde tüm yüzyüze eğitim faaliyetleri gibi önemli eğitim ve bilgi paylaşımı fırsatı bulduğumuz kongrelerimizi de yüzyüze yapamıyoruz. Bu alandaki tüm faaliyetler gibi her sene gerçekleştirdiğimiz “Geleneksel Çapa Nefroloji ve Transplantasyon Günlerini” de online platforma taşıdık.

3-6 Mart 2022 tarihleri arasında sizleri mesai saatlerinizden alıkoymayacak şeklide gerçekleşecek bu toplantıların yine interaktif ve pratiğe yönelik geçmesini planlıyoruz.

Çok sıcak konular olan Nefroloji – Covid-19 ilişkileri yanında, hızlı gelişmelerin yaşandığı diyabetik nefropati ve KBY hastalarında diyabet tedavisini, transplantasyonda klinik ve laboratuar gelişmeleri ve diyaliz yöntemlerindeki güncel durumu birlikte tartışacağız.

Ayrıca ilginç çalışma ve olgularınızın sunulabileceği sözel ve poster oturumları da toplantımız kapsamında olacak.

Sizlerin de katılımları ile hepimiz için faydalı olacağına inandığımız bu toplantımıza tüm “Nefroloji Gönüllüleri”ni bekliyoruz.

Sağlıklı günler dileklerimizle…

XIV. Çapa Nefroloji ve Transplantasyon Günleri
Düzenleme Komitesi

Geri