20. Ulusal Pediyatrik Kardiyoloji ve Pediyatrik Kalp Cerrahisi
  Kongresi
  
  Antalya / Belek
  10-13.MART,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   10-13.MART.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Pediyatrik Kardiyoloji ve Kalp Cerrahisi Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Pine Beach Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Z Event
ETKİNLİK WEB SAYFASI   pedkarkongre.com/2022/anasayfa/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Çocuk kalp hastalıkları ve doğuştan kalp hastalıklarının medikal ve cerrahi tedavisinde görev alan, bakımını üstlenen ve gerektiğinde ömür boyu takiplerini yapan hekimler tarafından kurulan, doğuştan kalp hastalıklarına emek veren tüm profesyonelleri de çatısı altında toplamaya çalışan Türk Pediyatrik Kardiyoloji ve Kalp Cerrahisi Derneğimizin her yıl düzenlediğimiz en önemli ve en fazla katılımlı bilimsel etkinliğimiz olan “20. Ulusal Pediyatrik Kardiyoloji ve Pediyatrik Kalp Cerrahisi Kongresi’nin 10 - 13 Mart 2022 tarihleri arasında Antalya’da, Pine Beach Belek Otel & Kongre Merkezi’nde yüz yüze gerçekleştireceğimizi ilan etmekten mutluyuz.

Esasen ulusal nitelikli olan kongremizin pandeminin yeniden alevlendiği bu dönemde yine yabancı konuşmacıların desteği ile gerçekleşmesini planlıyoruz.

Kongremizin açılış gününde yine temel pediyatrik kardiyoloji ve pediyatrik kalp damar cerrahisi konusunda kurs programımız olacaktır. İzleyen üç gün için ise çalışma gruplarımızın yöneticileri tarafından düzenlenecek olan gruplara özgü güncel konu başlıklı oturumlara ilave olarak bilimsel sekreterlik ve yönetim kurulu tarafından belirlenen Kardiyoloji ve Cerrahi ortak oturumları yapılacaktır. Her iki disiplinin kesiştiği alanlarda ortak konuşmacılar ve başkanlar ile yürütülecek olan bu oturumlar eminiz çok keyifli tartışmalara sahne olacak ve karşılıklı etkileşim ve bilgi alışverişini en üst düzeye çıkararak, farklı gözlerle aynı noktaya odaklanma ve başarıyı artırma anlayışına çok ciddi katkı sağlayacaktır.

Siz değerli hekim meslektaşlarımız ve ayrıca ekip arkadaşlarımız olan diğer sağlık çalışanlarının da katılım ve katkıları kongrelerimizi her yıl daha da etkin ve bir öncesinden daha başarılı bir noktaya taşımaktadır.

Koşullar gereği online gerçekleşen bir öncekinden bilimsel ve sosyal açıdan da daha başarılı ve daha keyifli bir kongre geçirmek dileğiyle çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Antalya’da görüşmek üzere....

Saygılarımızla,

Yönetim Kurulu Başkanı
Prof. Dr. Niyazi Kürşad Tokel

Bilimsel Sekreterler
Prof. Dr. Osman Başpınar
Prof. Dr. Ahmet Şaşmazel

Geri