Multidisipliner Vaka Akademisi
  
  Bafra / K.K.T.C.
  24-27.MART,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Bafra / K.K.T.C.
TARİH   24-27.MART.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Tıbbi Araştırmalar ve Eğitim Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Limak Cyprus Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Figür Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   taedermva.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sevgili meslektaşlarımız ve değerli hekimler,

Tıbbi Araştırmalar ve Eğitim Derneği (TAEDER) olarak Multidisipliner Vaka Akademisi’nin ilk kongresi 24-27 Mart 2022 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Limak Cyprus Hotel'de gerçekleştireceğiz.

Kongremizde günlük pratikte sıklıkla karşılaştığımız önemli ve ilgi çeken konular, vakalar eşliğinde, yeni bir format ve birçok kliniğin katılımı ile multidisipliner olarak ele alınacaktır. Böylece poliklinikte, serviste, palyatif bakımda ve yoğun bakımda karşılaşılan akut ve kronik hastalıkların tanı, tedavi ve takip süreçleri ile ilgili en yeni bilgiler kılavuzlar eşliğinde, birden fazla kliniğin kendi perspektifinden farklı yaklaşımları ile gözden geçirilecektir.

Kongremiz, iç hastalıkları anabilim ve yan dalları, göğüs hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, enfeksiyon hastalıkları ve aile hekimliği branşlarında asistanlık eğitimi ve uzmanlık süreçlerine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Bu yüzden bilimsel aktiviteler içerisinde, konu çeşitliliği, farklı branşlarda geniş konuşmacı kitlesi ve yoğun katılımcı sayısıyla öne çıkmaktadır.

Konular, en sık karşılaşılan, en çok ihtiyaç duyulan ve ayrıca yeni güncellenen başlıklar arasından bilimsel kurul tarafından özenle seçilmiştir. İnteraktif sunum modellerini uygulayarak, kendine özgü tarzı ile disiplinler arası koordinasyon ve bilimsel konulara farklı bakış açılarıyla yaklaşacak olan kongremizin hem daha verimli hem de daha keyifli olacağı şüphesizdir.

Siz değerli hekimlerimiz tarafından özenle seçilip titizlikle hazırlanmış bildiriler ve klinik uygulamalar sırasında karşılaştığınız ilginç öğretici vakalar ile kongremizin bilimsel yönünün güçleneceği inancıyla poster ve bildirimlerinizi beklemekteyiz.

Keyifli bir bilimsel ortamda hep birlikte güzel bir kongre geçirmeyi diler, sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

Kongre Eş Başkanı
Ramazan İlyas Öner

Kongre Eş Başkanı
Mustafa Ünübol

Geri