Uluslararası Çocuk Sempozyumu
  International Symposium on Child
  Sinop
  16-18.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   Sinop
TARİH   16-18.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Sinop Üniversitesi
ETKİNLİK MERKEZİ   Sinop Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   cocuksempozyumu.sinop.edu.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Bilim İnsanları ve Katılımcılar,

Uluslararası Çocuk Sempozyumu, 16-18 Mayıs 2022 tarihleri arasında Sinop’ta düzenlenecektir. “Disiplinlerarası Perspektifte Çocuk” ana temasıyla gerçekleştirilecek bu sempozyumda çeşitli bilim dallarından meslektaşlarla çocuk ve çocukluk konusunun farklı yönlerine ışık tutacak uzmanlık, deneyim ve bilimsel çalışmaların paylaşılması hedeflenmektedir.

Sempozyum dili Türkçe ve İngilizcedir. Sempozyum programı davetli konuşmacıları, panelleri ve bildiri sunumlarını kapsayacak şekilde yüz yüze ve çevrimiçi gerçekleştirilecektir. Sempozyuma gönderilen tüm bildiriler hakem değerlendirmesinden geçecektir. Gerekli şartları sağlayan tam metin bildiriler “Sempozyum Bildiri Kitabı”nda yayınlanacaktır.

“Disiplinlerarası Perspektifte Çocuk” ana temasıyla Sinop’ta gerçekleştirilecek olan Uluslararası Çocuk Sempozyumu’na ulusal ve uluslararası düzeyde alanında uzman akademisyenleri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerini, öğrencileri ve farklı yönleriyle çocuk konusuna ilgi duyan tüm paydaşları katkı sunmaya davet ediyoruz.

Sempozyum Düzenleme Kurulu

Geri