3. İstanbul Dermato-Gastro-Romatoloji Güncelleme Zirvesi
  Istanbul Derm-Gastro-Rheum Update Summit
  İstanbul
  17-19.HAZİRAN,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   17-19.HAZİRAN.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Türkiye Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği (TRASD) İstanbul Şubesi
-Brown Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Point Otel Barbaros
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Topkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   dermatogastroromato2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği (TRASD) İstanbul Şubesi’nin, Brown Üniversitesi ile birlikte17-19 Haziran 2022 tarihlerinde Point Otel Barbaros'ta düzenleyeceği “İstanbul Dermato-Gastro-Romatoloji Güncelleme Zirvesi"'ni, Türkiye’nin tarih, kültür ve doğal güzelliği ile eşsiz şehri İstanbul’da gerçekleştireceğimizi duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

Covid Pandemisi nedeniyle, İlkini 27-29 Kasım 2020 tarihlerinde düzenlediğimiz “İstanbul Dermato-Romatoloji Güncelleme Zirvesi’ni ve ikincisini 25-27 Haziran 2021 tarihlerinde düzenlediğimiz Dermato-Gastro-Romatoloji Güncelleme Zirvesi’ni online olarak gerçekleştirdik.

Sempozyum sonrası hastalıkların farklı uzmanlık alanlarının birlikte değerlendirilmesinin çok yararlı olduğu geri bildirimleri bu toplantıların multidisipliner olarak düzenlenmesinde bizlere motivasyon olmuştur.

Güncelleme Zirvesinde uluslararası bilimsel tanınırlığı olan konuşmacılar, dermatoloji, gastroenteroloji ve romatolojinin birlikte ilgilenmesini gerektiren hastaların yönetimi ve tedavisiyle ilgili sunumlar yapacaktır. Sunumları, uzmanına danışın oturumları ve kursların tamamı pragmatik, gerçek dünya klinik çalışmalarını temel alacak ve vaka tabanlı tartışmalara ağırlık verilecektir.

İnteraktif bilimsel programı ile beğeninizi kazanacağını düşündüğümüz toplantımızda, siz değerli meslektaşlarımızın katılım ve bilimsel katkıları kongremizi zenginleştirecektir.

Umarız 17-19 Haziran 2022 tarihine kadar salgının önüne geçmek mümkün olur ve tekrar birbirimizi görme fırsatını elde ederiz.

İstanbul Dermato-Gastro-Romatoloji Güncelleme Zirvesi 2022’e katılımınızı ve sizleri “Asya ve Avrupa’yı birleştiren efsane şehrinde” ağırlamayı heyecanla bekliyoruz!

Prof. Dr. Tuncay Duruöz
Sempozyum Eş Başkanı
TRASD İstanbul Şubesi Başkanı

Prof. Dr. Abrar A. Qureshi, MPH
Sempozyum Eş Başkanı
Brown Üniversitesi Dermatoloji AD. Başkanı
Rhode Island - ABD

Geri