15. Ulusal Endoüroloji Kongresi
  
  Girne / K.K.T.C.
  5-8.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Girne / K.K.T.C.
TARİH   5-8.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Endoüroloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Elexus Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Bros Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   endouroloji2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız;

İki yılda bir düzenlediğimiz ve Endoüroloji alanında ülkemizdeki en büyük organizasyon olan “15. Ulusal Endoüroloji Kongresi’’nde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Üroloji uzmanlarının endoürolojide ulaştıkları klinik ve bilimsel deneyimin yanında, uluslararası platformlarda elde ettikleri başarılar bizleri gururlandırmaktadır. Yeni kuşakların ileri teknolojiye olan ilgileri ve uyumları sayesinde ürolojinin geleceğe açılan kapısı olan endoüroloji gelişmeye devam edecektir.

Önceliğimiz, Endoüroloji Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Düzenleme Kurulu olarak, bilimsel açıdan üst düzeyde doyurucu bir ortam yaratmaktır. Ülkemizden ve dünyadan alanında öncü bilim insanların ile bir araya geleceğimiz kongre programını hazırlamak için uzun süredir çalışmalarımız devam etmektedir. Ayrıca sözlü sunu ve video oturumlarında en güncel bilgileri paylaşacağımız ve daha iyiye ulaşmak için tartışmalar yapabileceğimiz oturumlar planlanmaktadır.

Kongremizde aynı zamanda teorik ve pratik eğitim ihtiyacına yönelik olarak kurslar düzenlenecektir. Bu kurslarda, konusunda deneyimli eğitmenlerle bilgilerini güncellemek ya da geliştirmek isteyen meslektaşlarımız bir araya geleceklerdir.

Zengin içerikli programıyla verimli bir kongre olacağına inandığımız ‘’15. Ulusal Endoüroloji Kongresi’’nde sizlerle buluşmak dileğiyle.

Endoüroloji Derneği Yönetim Kurulu

Prof. Dr. Ömer Levent Tuncay
Başkan

Geri