ISERSC 4 4. Uluslararası Sosyal ve Ekonomik Araştırmalar
  Öğrenci Kongresi
 
  4th International Social and Economic Research Student Congress
  ONLINE
  29-30.ARALIK,2021
     
KATEGORİ  
Öğrenci Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   29-30.ARALIK.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   isersc.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Akademisyenler ve Öğrenciler, Sizleri, 29-30 Aralık 2021 tarihlerinde Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi işbirliği ile Çevirimiçi (Online) olarak gerçekleştirilecek olan 4. Uluslararası Sosyal ve Ekonomik Araştırmalar Öğrenci Kongresi’ne davet etmekten memnuniyet duyuyoruz. Uluslararası nitelikte olan kongrenin amacı belirlenen alanlarda çalışan genç araştırmacılar ve akademisyenler için fikirlerini, araştırma sonuçlarını ve tecrübelerini paylaşabilecekleri bir ortam yaratmak, öğrencileri akademik anlamda desteklemek ve güncel bilimsel gelişmeler üzerine kültürel bir tartışma platformu oluşturmaktır.

Alanında önde gelen, seçkin akademisyenlerin ve araştırmacıların katılımıyla gerçekleşecek olan kongreye, İşletme, İktisat, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye, Ekonometri, Sosyoloji, Tarih vb. gibi sosyal bilimler alanlarda öğrenim gören lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri ile akademisyenler başvurabilirler. Kongreye gönderilecek her çalışmada en az bir yazarın lisans, yüksek lisans veya doktora öğrencisi olması zorunludur. Kongrenin dili İngilizce ve Türkçe’dir. Kongreye gönderilen çalışmalar ilgili alanda uzman 2 hakem tarafından değerlendirilecektir.

Kongrede tam metin olarak sözlü sunulan tüm bildiriler online ortamda (CD/flash bellek) yayımlanacak olan tam metin bildiri kitabında basılacaktır. 4. Uluslararası Sosyal ve Ekonomik Araştırmalar Öğrenci Kongresi son özet gönderim tarihi 10 Aralık 2021’dir. Özetlerin, web sayfamızda yayınlanan yazım kurullarına uygun şekilde hazırlanması ve bu adres üzerinden kayıt olunduktan sonra Microsoft Office Word dosyası formatında gönderilmesi gerekmektedir.

Sizleri 29-30 Aralık 2021 tarihlerinde 4. Uluslararası Sosyal ve Ekonomik Araştırmalar Öğrenci Kongresi’nde görmekten ve ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Geri