UASK 2022 Uluslararası Katılımlı Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi
  National Lung Health Congress with International Participation
  Antalya / Belek
  16-20.MART,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   16-20.MART.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Akciğer Sağlığı ve Yoğun Bakım Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Sueno Deluxe Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   OCT Mice
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.uask2022.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Haydi, hep birlikte UASK 2022 Kongresi’nde buluşuyoruz…
BİZİM SESİMİZ, BİZİM KONGREMİZ…


Akciğer Sağlığı ve Yoğun Bakım Derneği (ASYOD)’nin Uluslararası Katılımlı Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi’ni 16-20 Mart 2022 tarihleri arasında Antalya Sueno Kongre merkezinde yapacağız.

Hazırlıklar çoktan başladı. Çok güzel geri bildirimler aldığımız önceki kongrelerimiz gibi, yine çok beğeneceğiniz bir kongreyi hep birlikte yapacağımıza inanıyoruz. Şimdiden ajandamıza “16-20 Mart 2022 tarihlerinde UASK 2022'deyim” notunu düşüyoruz.

Önceki kongrelerimizi hep birlikte mutluluk ve başarı ile gerçekleştirdik. Taleplerinizi ve beklentilerinizi karşılamasını umut ettiğimiz kongremiz için sadece bilimsel program hakkında değil, organizasyonla ilgili olarak da her türlü görüş ve önerilerinizi bekliyoruz. Akademisyenlerimiz, uzmanlarımız, asistanlarımız, endüstri temsilcilerimiz, velhasıl tüm paydaşlarımız ile tekrar mutfaktayız. Beraberce yaşayacağımız dopdolu bilgiselini ve coşkuyu beraberce hazırlayacağız.

Kongre bilimsel programımızda, kongre konularımızı belirlerken, sahada çalışan uzmanlarımızın, asistanlarımızın poliklinikte, klinikte hastalarını yönetirken ihtiyaç duyacağı konuları esas alacağız. Tanı, tedavi ve izlemdeki yenilikleri tartışacağız. Amacımız, mesleki gelişiminize katkıda bulunabilmek ve aklınızdaki sorulara yanıt bulabilmek olacak. Ayrıca Alanımızda ivme nereye gidiyor, bilimin pusulasının oku ne yönü işaret ediyor birlikte gözlemleyeceğiz. Hep birlikte bilimsel açıdan “doyurucu bir kongre daha” demek istiyoruz. Sadece bilgi aktarımı değil, tecrübe, beceri ve birikimleri de paylaşacağız. Tüm dünyadan farklı isimleri, farklı bakış açılarını izleyebileceğiz. Alanında uzman, tecrübeli ulusal ve uluslararası konuşmacılarla buluşacak, dinleyecek ve soracağız.

Kongremizde, akciğer sağlığı ile ilgili tüm konuları farklı oturum formatlarında sunacağız. Son yıllarda yapılan çalışmaları, son yayınlanan rehberleri, rehberlerin alanımıza katkılarını tartışacağız. Simülasyon merkezlerinden, olgu konseylerine ve uzmanından pratik eğitimlere çeşitli oturumları hazırlayacağız. Kongre öncesi alanımıza katkıda bulunacağını düşündüğümüz, seçilmiş kurslar da olacak. Kongre otellerimiz Sueno Deluxe Hotel ve Calista Hotel Güvenli Turizm Sertifikalarını almış olup hazırlıklarını tamamlamışlardır.

Tüm bileşenlerimiz ile Sueno Kongre Merkezinde özlenen o buluşmalardan ve dopdolu kongrelerden birini daha gerçekleştireceğiz.

16-20 Mart 2021 tarihlerinde UASK 2022’ye kongrenin sahibi olarak davetlisiniz… Organizasyon komitesi olarak saygılarımızı sunuyoruz…


M. Emin AKKOYUNLU,
UASK 2022
Kongre Başkanı


Ersin GÜNAY,
UASK 2022
Bilimsel Komite Başkanı


Elif TANRIVERDİ,
UASK 2022
Kongre Sekreteri


Erdoğan ÇETİNKAYA,
ASYOD Başkanı

Geri