21. Ulusal Yoğun Bakım Kongresi (Uluslararası Katılımlı)
  
  Antalya / Belek
  17-20.MART,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   17-20.MART.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Yoğun Bakım Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Kaya Palazzo Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Plaza PCO
ETKİNLİK WEB SAYFASI   yogunbakim.org.tr/ulusalkongre2022/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli meslektaşlarım,

Geçen yıl başlayan pandemi ile tüm dünya büyük şaşkınlık yaşadı. İnsanlar evlerinde mahsur kaldı, tüm iş yerleri kapandı, uçaklar havalanamaz oldu, ancak sağlıkçılar hep işinin başındaydı. İki yıl boyunca çok çalıştık, güçlüklerle en fazla uğraşan dallardan biri olduk. Özveri ve insan sevgisi ile, mesleğimizin gerektirdiği doğrultuda durup dinlenmeden çalıştık.

Birbirimizi çok özledik, bu özlemi gidermek üzere yeni dönemde, yeni normalde yüz yüze bir araya gelmeyi kararlaştırdık. Bu ayrı kalma sürecinde bilimsel olarak paylaşacağımız birikimlerimiz, yanıt bekleyen sorularımız oluştu. Bilimi tartışacağımız heyecan verici konuşmalar, iki yılın fiziksel ve ruhsal yorgunluğunu atmak için zengin bilimsel ve sosyal programlar ile bir arada olacağımız 21. Ulusal Kongremize hepinizi bekliyoruz. Uzun aradan sonra yabancı, yerli konuşmacılarla enine boyuna yoğun bakım konuşuyor, tartışıyor olacağız. Sabah kahvaltı toplantıları, akşam sohbetleri, paneller, kurslar, söyleşiler ile dolu dolu bir kongre vaad ediyoruz.

Baharı karşılamaya hazırlanırken 17-20 Mart 2022 tarihinde Antalya' nın güzel havasında, muhteşem Kaya Palazzo Belek ortamında, pandemi koşullarında, tüm önlemlerle yüz yüze sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Bu yıl farklı otellere bölünüp dağılmadan hepimiz bir arada olacağız, aynı mekanda olmanın keyfini süreceğiz. Takvimlerinizi açıp tarihleri şimdiden bloke ediniz.

"Bilimin ışığında" bir arada olabilmek ümidiyle.

Prof.Dr. Oktay DEMİRKIRAN
TYBD Başkanı

Geri