Başkent Üniversitesi 6. Bahar Pediatri Kongresi
  
  Adana
  10-12.MART,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Adana
TARİH   10-12.MART.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Başkent Üniv. Adana Dr. Turgut Noyan
Uygulama ve Araştırma Merkezi

ETKİNLİK MERKEZİ   Başkent Üniv. Adana Dr. Turgut Noyan
Uygulama ve Araştırma Merkezi Kışla
Sağlık Yerleşkesi Toplantı Salonu
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   baskentbaharpediatrikongresi.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Başkent Üniversitesi Adana Dr. Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nün bu yıl 10-12 Mart 2022’de Prof. Dr. Hande GÜLCAN anısına düzenleyeceği 6. BAHAR PEDİATRİ KONGRESİ’ne sizleri davet etmekten mutluluk ve onur duyuyorum.

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi, Adana Dr. Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi, kurulduğu 1998 yılından itibaren 23 yıldır başta Adana olmak üzere, çevre iller ve tüm Türkiye’ye sağlık hizmeti vermiş önemli eğitim kurumlarından biridir. Günümüzde de çağdaş eğitim, araştırma ve tedavi hizmetlerini en üst düzeyde yürütmenin gayreti içerisindedir.

5-7 Mart 2020’de 5. BAHAR PEDİATRİ KONGRESİ’ni Covid 19 pandemisinden hemen önce, ülkemizde yüz yüze yapılan son kongre olarak sevgili Hande ile birlikte büyük bir katılım ve heyecanla gerçekleştirmiştik. Sevgili arkadaşımız Prof. Dr. Hande GÜLCAN, 2004 - 2021 yılları arasında 17 yıl merkezimizde görev yapmış Çukurova Bölgesi’ndeki bebeklere hayat vermiştir. 10-12 Mart 2022 tarihinde 6. BAHAR PEDİATRİ KONGRESİ’nde sevgili arkadaşımız, daimi düzenleme kurulu üyemiz Sayın Prof. Dr. Hande GÜLCAN’ın enerjisi ve ruhunu yaşatabilecek olmanın onurunu ve heyecanını yaşıyoruz. Kongremizin amacı; kurs, konferans, panel ve bildiri sunumları eşliğinde konuları ve tedavi modalitelerini en güncel bilgiler ışığında tartışmaktır. Daha önceki yüksek katılımlı kongrelerimizde olduğu gibi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzman ve asistanlarının yanı sıra, yan dal uzman ve yan dal asistanlarının ve aile hekimlerinin de bilgi ve becerilerini arttırabileceği zengin içerikli bir bilimsel program hazırlanmış olup kongremizde en iyi poster ve sözlü sunum ödülleri de verilecektir.

Kongremize göndereceğiniz bilimsel çalışmalarınız, toplantılarımıza göstereceğiniz yüksek ilginiz ve bilimsel tartışmalardaki katkılarınız ile anlam kazanacağına inandığımız 6. BAHAR PEDİATRİ KONGRESİ’ne sizleri davet etmekten onur duyuyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


Prof. Dr. İlknur EROL
Düzenleme Kurulu Adına

Geri