TOD Sanal 42. Kış Sempozyumu
  
  ONLINE
  30-31.OCAK,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   30-31.OCAK.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Oftalmoloji Derneği Bursa Şubesi

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   todnet.org/KisSempozyumu2021/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği Bursa Şubesinin düzenlediği TOD 42. Kış Sempozyumu, 30-31 Ocak 2021 tarihleri arasında yapılacaktır. Covid 19 pandemisinin sonlanmasını dilediğimiz bu günlerde toplantı sanal ortamda düzenlenecektir.

Ülkemizde göz hekimlerinin daha sık karşılaşmaya başladığı sorunlardan olan prematüre retinopatisi, beraberinde medikolegal sorunları da getirmektedir. Gerek bu konuya dikkati çekmek gerekse çözümleri ile ilgili gelişmeleri izlemek açısından Sempozyumun ana konusunu "Prematüre Retinopatisi ve Pediatrik Oftalmoloji" olarak belirledik.

Hedefimiz, sempozyumun bilimsel düzeyini tüm meslektaşlarımızın yararlanacağı biçimde en üst seviyelere çıkarmaktır. Sempozyum sırasında anlatılan konuları panellerden sonra sizlerle sanal ortamda tartışma olanağı da bulacağız.

Sempozyumun gerçekleşmesinde ve bilimsel programımızın oluşmasındaki katkılarından dolayı TOD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu üyelerine, davetimizi kabul ederek bizi onurlandıran tüm konuşmacılara, sponsorlukları ile destek veren tüm ilaç ve tıbbi cihaz firmalarına, özverili çalışmalarından dolayı LookUs firması yönetici ve çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarız.

Tüm meslektaşlarımızla 2021 yılının ilk ulusal toplantısında görüşmek dileği ile saygılarımızı sunarız.

Dr. Hikmet Başmak
Türk Oftalmoloji Derneği
Bursa Şubesi Başkanı
Şube Yönetim Kurulu adına

Geri