8. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi
  8th International Health Performance and Quality Congress
  Antalya / Belek
  14-17.ARALIK,2022
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   Antalya / Belek
TARİH   14-17.ARALIK.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sağlıkta Kalite, Akreditasyon ve Çalışan Hakları Dairesi Başkanlığı

ETKİNLİK MERKEZİ   Maritim Pine Beach Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Maytur Mice
ETKİNLİK WEB SAYFASI   kalitekongre2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sağlık Sektörünün Kıymetli Üyeleri,

Bakanlığımız tarafından gelenekselleşen ve bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan “Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi” 14-17 Aralık 2022 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecektir.

“Sağlıkta Kalite ile Geleceği Tasarlamak” ana temasıyla gerçekleştirilecek olan kongremizde, geleceğin sağlıkta kalitesini merkeze alarak, sağlıkta performans ve kalite ile ilgili güncel gelişmeler, deneyimler ve yenilikçi yaklaşımların paylaşılması, sağlık alanında çalışanların iletişim ve iş birliğinin artırılması ile Türkiye Sağlıkta Kalite Sistemi’nin gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

Zengin bilimsel içeriği olan kongremizde, ülkemizden ve dünyanın çeşitli ülkelerinden bilim insanlarının, sağlık yöneticilerinin, kamu ve özel sağlık kurumları temsilcilerinin katkıları ile gerçekleşecek olan oturumlar, serbest bildiriler, söyleşiler, zirve programı ve sağlık hizmetleri alanındaki tüm disiplinlerin yararlanabileceği kurslar yer alacaktır. Ayrıca, Sağlıkta Kalite ve Güvenlik Ödülü kapsamında En İyi Bildiri ve En İyi Uygulama Ödülleri sahiplerini bulacaktır.

“Sağlıkta Kalite ile Geleceği Tasarlamak” ana teması kapsamında gerçekleştirilecek olan kongremizde;

Sağlık hizmetlerinde kalite, akreditasyon, hasta ve çalışan güvenliği

Değişen Dünya'da sağlıkta kalitenin rolü ve Türkiye Sağlıkta Kalite Sistemi’nin geleceği

Hasta ve çalışan güvenliği temelinde etkin, verimli ve güvenli hizmet sunumunun sürdürülebilirliği

Sağlık kurumlarında performansın izlenmesi ve geliştirilmesi

Sağlık hizmetlerinde yenilikçi yaklaşımlar

konuları temel odağımız olacaktır.

Değerli sağlık çalışanları, sağlık yöneticileri ve akademisyenlerinin yoğun ilgi ve katılımının beklendiği VIII. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi’nde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Tüm paydaşlarımıza ilgi ve katkılarından dolayı şimdiden teşekkür eder, hep birlikte, bilgiye ulaşmanın ve paylaşımın en üst noktada yaşandığı başarılı ve keyifli bir kongre gerçekleştirmeyi dilerim.

Prof. Dr. Sabahattin AYDIN

Kongre Başkanı

Sağlık Bakan Yardımcısı

Geri