22. Ulusal Cerrahi Kongresi &
  17. Ulusal Cerrahi Hemşireliği Kongresi
  
  Antalya / Belek
  23-27.MART,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   23-27.MART.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Cerrahi Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Pine Beach Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   As Mice
ETKİNLİK WEB SAYFASI   uck2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Bildiğiniz gibi Covid-19 Pandemisi sebebi ile 01-05 Nisan 2020 tarihinde yapmayı planladığımız Ulusal Cerrahi Kongremizi 2022 tarihine ertelemiştik. Pandemi şartları gereği oldukça uzun süredir yapamadığımız bilimsel etkinliklerimizi yeniden yüz yüze yapma imkanına kavuşmuş bulunuyoruz.

Ulusal Cerrahi Kongremizin yirmi ikincisini 23-27 Mart 2022 tarihleri arasında Antalya'da düzenleyeceğiz. Türk Cerrahi Derneği ve Kongre Düzenleme Kurulu adına sizleri, 23-27 Mart 2022 tarihindeki ülkemizin ve TCD’nin bu önemli bilimsel ve sosyal etkinliğine davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Türk Cerrahi Derneği'nin yıllardır süregelen, bilimsel kalitesi oldukça yüksek ve sosyal yönden çok keyifli ve coşkulu kongre geleneği ile yola çıkarak, 2022 yılında Antalya'da buluşuyoruz. Bilimsel toplantılarda hedeflenen yüksek akademik düzeyin, bu kongremizde de en az geçmiş kongrelerlerimizdeki kadar ve hatta çok daha yüksek olmasını hedefliyoruz. Sizlerden gelecek her türlü görüş ve öneriyi de dikkate alarak, başarılı bir kongre süreci geçirmeyi planlıyoruz.

Kongremizde, deneyimli meslektaşlarımızın yol göstericiliğinin yanı sıra, genç meslektaşlarımızın heyecanlarından da yararlanmak istiyoruz. Asistan ve genç uzman arkadaşlarımızın kendilerini bu camiaya tanıtmalarının en iyi yolunun bu platform olduğu düşücesi ile bilimsel çalışmalarını, bildirilerini beklediğimizi hatırlatıyoruz. Cerrahi dünyasının özellikle son yıllarda hızlanan bir ivme ile kendini yenileme, geliştirme ve teknolojinin kazanımlarını uygulama sürecine girdiğini hep birlikte görüyoruz. Bu bağlamda, görsel sunumlarla zenginleştirilmiş bilimsel çalışmalara bu kongremizde de öncelik vermek düşüncesindeyiz.

Kongrelerimizde bilgi ve tecrübenin paylaşılmasında çok faydalı olduğuna inandığımız ve genç meslektaşlarımıza tarafından çok ilgi ile karşılanan kurslarımızı bu kongremizde de yine düzenleyeceğiz.

Hepinizin yoğun çalıştığının bilincinde olarak, şimdiden programınıza 23-27 Mart 2022 tarihlerini not düşmenizi dileyerek Türk Cerrahi Derneği ve Kongre Düzenleme Kurulu adına sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyoruz,

Antalya'da görüşmek dileği ile...

Prof. Dr. Seher Demirer
Türk Cerrahi Derneği Başkanı

Prof. Dr. Mahmut Koç
22. Ulusal Cerrahi Kongresi Başkanı

Prof. Dr. İlknur Kepenekçi Bayram
22. Ulusal Cerrahi Kongresi Sekreteri

Geri