TÜKED 2022 8. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi
  
  Antalya / Lara
  9-12.MART,2022
     
KATEGORİ  
Eczacılık
YER   Antalya / Lara
TARİH   9-12.MART.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Tüm Kamu Eczacıları Derneği (TÜKED)

ETKİNLİK MERKEZİ   Royal Seginus Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Claros Tour
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.tuked2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli meslektaşlarımız,

Tüm Kamu Eczacıları Derneği olarak her yıl düzenlediğimiz kongremizin sekizincisini 9-12 Mart 2022 tarihleri arasında Royal Seginus Otel – Lara / Antalya’da gerçekleştireceğiz.

Her yıl giderek artan katılımcılar ile gerçekleştirdiğimiz kongrelerimiz, ülkemizde Kamu ve Hastane Eczacılığı alanında ilk ve tek dernek olan Tüm Kamu Eczacıları Derneği tarafından düzenlenen ve sizlerin katılımı ile zenginleşen bir ortam olmuştur.

Bu kongremizde de geniş bir yelpazeye sahip Eczacılık mesleğimizin birçok alandaki uygulamalarına değineceğiz. Deneyimlerimizi, bilimsel ve sosyal yönlerimizi ön plana çıkaracağımız kongremizde, siz meslektaşlarımız ile mesleğimizdeki son gelişmeleri ve güncel konuları da bu güzel platformda ele alacağız.

8. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi’nde katılım ve katkılarınızla oluşturacağınız sevgi, arkadaşlık ve bilimsellik ortamında sizlerle keyifli ve yararlı bir kongrede buluşmanın heyecanını hissederken, kongremizde buluşmayı ümit ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Uzm. Ecz. Gamze Korubük
Kongre Başkanı

Geri