25. Uludağ Kış Sempozyumu
  
  Bursa
  25-26.ŞUBAT,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Bursa
TARİH   25-26.ŞUBAT.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Uludağ Üniv. Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon AD

ETKİNLİK MERKEZİ   Euro Park Hotel Bursa
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Plaza PCO
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.uludaganestezi.org/2022/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri, Bursa Uludağ Üniversitesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı olarak 25 - 26 Şubat 2022 tarihleri arasında Euro Park Hotel Bursa ’da düzenleyeceğimiz 25. Uludağ Kış Sempozyumu’muza davet etmekten büyük mutluluk ve onur duyuyoruz.

Anabilim Dalımızın düzenlediği sempozyumların 25.si olması nedeniyle bizim için ayrı bir önem taşıyan toplantımızın ana temasını “Zaman Tüneli” olarak belirledik. Sempozyumumuzun temel amacı anestezi ve yoğun bakım alanındaki uygulamalarımız ile ilgili, özellikle son dönemdeki teknolojik yenilikleri, mesleki gelişmeleri ve deneyimlerimizi paylaşmak olacaktır.

Kongre bilimsel programında; ulusal platformda kendi alanında usta ve saygın pek çok bilim insanının katılımlarıyla bilgi dağarcığımızı zenginleştirmenin yanı sıra zengin bir sosyal programla moral bulup enerji depolayacağımız öngörüyoruz. Bilimsel programımızda genç meslektaşlarımızın sözlü sunularına da yer vereceğiz.

25. Uludağ Kış Sempozyumu’muzun bilimsel ve sosyal program hazırlıkları titizlikle devam etmekte olup ayrıntılı bilgi kongre sayfamızda ilerleyen zamanlarda yer alacaktır.

Bilimsel çalışmalarınız ve değerli katkılarınızla daha verimli olacağına inandığımız 25. Uludağ Kış Sempozyumu’muzda görüşmek üzere…

Sevgi ve saygılarımla.


Prof. Dr. Alp Gurbet
Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji Anabilim Dalı Başkanı

Geri