3‘ü Bir Arada Gazi Gastroenteroloji Günleri
  
  Ankara
  25-26.ŞUBAT,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Ankara
TARİH   25-26.ŞUBAT.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi
ETKİNLİK MERKEZİ   Intercontinental Grand Ankara Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   FTS Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   gastrogunleri2022.org/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Küresel büyük bir felaket olan Pandemi yangını hala tam olarak söndürülememiş olsa da aşılamanın yaygınlaşması ile biraz olsun nefes alabiliyoruz. Bundan yararlanarak geçtiğimiz Şubat ayında ikincisini online olarak düzenlediğimiz ve çok ilgi gören 3‘ü Bir Arada Gazi Gastroenteroloji Günleri toplantılarımıza yüz yüze devam etmek istiyoruz.

Her zaman olduğu gibi ilgi çeken, talep edilen üç ana konuyu incelemeye devam edeceğiz. Bu yıl seçtiğimiz konular Gazi Gastroenteroloji Bilim Dalı olarak da en yoğun çalıştığımız alanlar olacak. Gastrointestinal Motilite alanında ülkemizde öncü merkezlerden biri olarak Fonksiyonel GİS Hastalıklarını gündeme getiriyoruz. Toplumda yaygın olan, günlük pratikte hekimleri zorlayan konularını ele almaya çalışacağız. Girişimsel Endoskopi alanında yenilikler ilerlemeler hız kesmeden devam ediyor. İlgi artıyor. Artan bilgi birikimlerimizi paylaşmak istiyoruz. İnflamatuvar Bağırsak Hastalıkları yine yoğun olarak gündemimizde. Her geçen gün vaka sayılarımız artıyor, çözmemiz gereken zorluklar da. Güncel gelişmeleri gözden geçiriyoruz, önemli noktaları, dikkat edilmesi gerekenleri ele almayı planlıyoruz.

Gazi Gastroenteroloji ailesi olarak üçüncüsünü bu kez yüz yüze yapabilmeyi planladığımız, ümit ettiğimiz 3‘ü Bir Arada Gazi Gastroenteroloji Günleri toplantılarımızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız, toplantımıza katılmaya davet ediyoruz.


Selam ve Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu

Geri