UTSAK 2021 8. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları
  Kongresi
 
  8th International Medicine and Health Sciences Researches Congress
  ONLINE
  25-26.ARALIK,2021
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   ONLINE
TARİH   25-26.ARALIK.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çeşitli Üniversiteler
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.utsakcongress.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Araştırmacılar,

Daha önce farklı tarihlerde gerçekleştirilen kongrelerin devamı olan 8. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK), sizlerin destekleriyle 25 - 26 Aralık 2021 tarihleri arasında ÇEVİRİMİÇİ olarak yapılacaktır.

Bilindiği gibi bir yılı aşkın bir süredir dünyada etkili olan COVİD – 19 salgını hala devam etmektedir. Bu nedenle 8. UTSAK kongresi söz konusu pandemi sebebiyle yine ÇEVİRİMİÇİ olarak yapılacaktır. Kongre süresi boyunca sunumların tamamı kayıt altına alınacak ve kongreden sonra katılımcılar ile paylaşılacaktır.

8. UTSAK kongresinde, Tıp ve Sağlık Bilimlerinin alt dallarında SÖZLÜ ve POSTER sunumlar yapılabilecektir. Kongre sonunda ISBN numaralı Kongre Özet Kitabı ve Kongre Bildiri Tam Metin Kitabı yayınlanacaktır.

8. UTSAK kongresi, Doçentlik kriterleri ve tüm akademik yükseltmelere uygun olarak yapılmaktadır. Kongrede sunulan tebliğlerden sonra katılımcıların UTSAK web sayfasındaki adreslerine katılım sertifikaları tanımlanacaktır.

Dileyen katılımcılar, yurtdışında uluslararası bir yayınevi tarafından yayınlanacak olan kitapta bölüm "Kritik Hasta Bakımı" konulu çalışmalarını gönderebilirler. Bu konuda mail ile veya kongre sekretaryasından detaylı bilgiler alınabilir.

Sizleri, 25–26 Aralık 2021 tarihleri arasında yapılacak olan 8. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK)’ne davet ediyoruz.

Prof. Dr. Zahide DOĞANAY

Dr. Ayşe YILMAZ

Düzenleme Kurulu Adına

Geri