UBAK 2021 12. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi
 
  12th International Scientific Research Congress
  ONLINE
  17-18.ARALIK,2021
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   ONLINE
TARİH   17-18.ARALIK.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çankırı Karatekin Üniversitesi
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   ubaksymposium.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Araştırmacılar,

Daha önce farklı tarihlerde yapılan kongrelerin devamı olarak 12. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi - Sosyal ve Eğitim Bilimleri – (UBAK), sizlerin destekleriyle 17 - 18 Aralık 2021 tarihleri arasında yine ÇEVİRİMİÇİ olarak yapılacaktır.

Bilindiği gibi bir yılı aşkın bir süredir dünyada etkili olan COVİD – 19 salgını hala hızını kaybetmemiştir. Bu nedene 12. UBAK kongresinde tebliğler de söz konusu COVİD - 19 salgını sebebiyle ONLİNE olarak sunulacaktır. Kongre süresi boyunca ONLİNE sunumların tamamı kayıt altına alınacak ve kongreden sonra katılımcılar ile paylaşılacaktır.

Katılımcılar 12. UBAK Kongresine, sözlü bildiri, poster sunum ve eser ile karma sergiye katılım sağlayabilirler.

Kongrede Eğitim, Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimlerin tüm alt dallarında sözlü sunum ve poster sunum yapılabilecektir. Kongre sonunda ISBN numaralı Kongre Özet Kitabı ve ISBN numaralı Kongre Bildiri tam Metin Kitabı yayınlanacaktır.

Karma Sergi’ye gönderilen eserler de kongre günlerinde sanal sergi olarak gezilebilecek ve daha sonra ise ISBN numaralı Sergi Kataloğu olarak yayınlanacaktır.

12. UBAK kongresi, Doçentlik kriterleri ve tüm akademik yükseltmelere uygun olarak yapılmaktadır. Kongreden sonra, katılımcıların UBAK web sayfasındaki adreslerine katılım sertifikaları tanımlanacaktır.

Dileyen katılımcıların "Mitoloji" ve "pandemi" ile ilgili çalışmaları uluslararası bir yayınevi tarafından ayrı kitaplar olarak yayınlanacaktır. Bu konuda mail ile veya kongre sekretaryasından detaylı bilgiler alınabilir.

Sizleri, 17–18 Aralık 2021 tarihleri arasında yapılacak olan 12. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi - Sosyal ve Eğitim Bilimleri – (UBAK)’ne davet ediyoruz.

Geri