IYRSC 2021 3. Uluslararası Genç Araştırmacılar Öğrenci Kongresi
 
  International Young Researchers Student Congress
  Burdur / ONLINE
  9-11.ARALIK,2021
     
KATEGORİ  
Öğrenci Kongreleri
YER   Burdur / ONLINE
TARİH   9-11.ARALIK.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
İstiklal Yerleşkesi / ONLINE

ORGANİZATÖR KURULUŞ   Atlax Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   iyrsc.mehmetakif.edu.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Kıymetli Öğrenci Arkadaşım,

Uluslararası Genç Araştırmacı Öğrenci Kongresi’nin üçüncüsünü 09-11 Aralık 2021 tarihleri arasında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İstiklal Yerleşkesinde yüz yüze ve online seçenekleriyle gerçekleştirileceğini duyurmaktan ve sizleri bu bilimsel toplantıya davet etmekten onur duymaktayız.

Kongremizde; Sağlık Bilimleri, Fen Bilimleri, Eğitim Bilimleri, Sosyal Bilimler, Spor Bilimleri ve Güzel Sanatlar temel alanlarında çeşitli konferans/paneller düzenlenecektir. Siz değerleri öğrenci arkadaşlarımız da kendi alanlarınızda oluşturulacak olan oturumlarda sözel ya da poster bildirilerinizi yüz yüze ya da online olarak sunma imkanı bulabileceksiniz.

Öğrenci dostu şehir Burdur’da, öğrenci odaklı üniversitemizde akademiye ilgi duyan siz öğrencilerimizi bir araya getirerek; mevcut durum ve gelişmelerin tartışılacağı; güncel bilgiler ile geleceğe dönük çözüm önerilerinin biz gençler tarafından ortaya konulmasını amaçladığımız kongremizde sizlerle buluşmak istiyoruz. Kongremiz vesilesiyle sizleri üniversitemizin 5 yıldızlı Lavanta Tepesi kongre otelinde ağırlamaktan ve yapacağınız sunumunuzu dinleyerek akademik heyecanınıza ortak olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

3. Uluslararası Genç Araştırmacı Öğrenci Kongresine göstereceğiniz ilgiye ve desteklerinize şimdiden çok teşekkür ederiz. Kongremizde görüşmek ümidi ile sizlere esenlik ve sağlık dolu günler diliyoruz.

Gülcihan Aybike DİLEK KART
IYRSC 2021 Kongre Başkanı

Geri