IHAC VI 6. Uluslararası Holistence Academy Kongresi
  
  ONLINE
  19-20.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   ONLINE
TARİH   19-20.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Toros Üniversitesi
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Holistence Academy
ETKİNLİK WEB SAYFASI   ihac.holistence.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Araştırmacılar,

TOPLUM 5.0 temalı VI. Uluslararası Holistence Academy Kongresi (IHAC VI) 19-20 Ekim 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Konferansın bu yılki temasını Toplum 5.0 oluşturmaktadır. “İnsan odaklı süper akıllı toplum” olarak da ifade edilen Toplum 5.0 kavramı geleceğin toplumunu ifade etmektedir. Dijital dönüşümün sunduğu olanaklar ile küreselleşme ve pandeminin ortaya çıkardığı koşullar Toplum 5.0 kavramını anlamlı hale getirmektedir. Kongre, geleceğin toplumunu bugünün şartlarında değerlendirme ortamı sunacaktır.

Kongremiz Toros Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir. Pandemi koşulları nedeniyle, kongremiz Zoom Platformu üzerinden online olarak gereçekleştirilecektir.

Kongre Toplum 5.0 kavramı ile ilgili tüm alanlara açıktır. Çok disiplinli ve disiplinler arası çalışmalar dahil edilecektir. Konferansın teması ile ilgilenen bütün akademisyenleri, araştırmacıları, eğitimcileri, sivil toplum kuruluşlarını ve öğrencileri bu bilgi şölenine katılmaya davet ediyoruz.

Konferansın dili, İngilizce ve Türkçe’dir. Bildiriler yayınlanan kriter ve standartlar doğrultusunda, Bilimsel Komiteden en az iki üye ve diğer bağımsız hakemler (ihtiyaç olması halinde) tarafından çift-kör hakem değerlendirmesi ile incelenecektir. Tam metinli bildiriler, Kongre kitabında basılacaktır. Ayrıca, dileyen yazarların bildirileri editoryal kitapta ve uluslararası endeksli Kongre Dergilerinde hakem değerlendirmesi sonrasında yayınlanabilecektir. Organizasyon komitemiz adına sizleri, Konferansımıza davet etmekten onur duyuyoruz.

En iyi dileklerimizle…

Geri