İç Hastalıkları Akademisi Güz Okulu
  
  Bafra / K.K.T.C.
  28-31.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Bafra / K.K.T.C.
TARİH   28-31.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Tıbbi Araştırmalar ve Eğitim Derneği (TAEDER)

ETKİNLİK MERKEZİ   Limak Deluxe Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   True Event
ETKİNLİK WEB SAYFASI   ichastaliklariakademisi.com.tr/guzokulu/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli meslektaşlarım,

Tıbbi Araştırmalar ve Eğitim Derneği (TAEDER) tarafından düzenlenen İç Hastalıkları Akademisi Güz Okulu’nu 28-31 Ekim 2021 tarihlerinde Limak Deluxe Hotel, Kıbrıs’ta yapılacaktır.

İç hastalıkları bilim dalının; sahip olduğu geniş ve yoğun konuları nedeniyle sürekli takip edilmesi ve güncellenmesi gerekmektedir. İç hastalıkları ile ilgilenen hekimlerin yaşanan gelişime uygun şekilde kendini yenilemesi hem eğitimin standardizasyonu için hem de mesleki başarı için bir gereklilik haline gelmiştir.

İç Hastalıkları Güz Okulumuzda iç hastalıkları ile ilgili olarak; poliklinikte, serviste ve yoğun bakımda karşılaşılan hem akut hastalıkların hem de kronik hastalıkların tanı, tedavi ve takip süreçleri ile ilgili en yeni bilgiler gözden geçirilecektir. Önceki kongrelerimizde olduğu gibi güz okulunda da interaktif sunumlar planlanmıştır.

İç Hastalıkları alanındaki bu güzel ve verimli bilimsel etkinlik sözlü ve poster bildirileriniz ile daha da güçlenecek ve zenginleşecektir.

Keyifli ve bilimsel bir ortamda hep birlikte güzel bir kongre geçirmeyi diler, sizleri Kıbrıs’ta Limak Deluxe Hotel’de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Şakir Özgür Keşkek
Kongre Eş Başkanı

Doç. Dr. Meral Mert
Kongre Eş Başkanı

Geri