IDU-ICER 2021 3. Uluslararası Eğitim Araştırmaları Kongresi
 
  3rd International Conference on Educational Research
  İzmir
  12-14.KASIM,2021
     
KATEGORİ  
Eğitim
YER   İzmir
TARİH   12-14.KASIM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İzmir Demokrasi Üniversitesi Eğitim Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   İzmir Demokrasi Üniversitesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   icer.idu.edu.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
DEĞERLİ KATILIMCILAR

İzmir Demokrasi Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından 2019 yılında İzmir Çeşme’de düzenlenen I. Uluslararası Eğitim Araştırmaları Kongresi, 2020 yılında İzmir’de gerçekleştirilen II. Uluslararası Eğitim Araştırmaları Kongresi’nden sonra şimdi de III. Uluslararası Eğitim Araştırmaları Kongeresi’ni İzmir’de düzenlemenin ve sizlerle birlikte olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Teması “Eğitimde Yeni Normal ve Öğrenmenin Geleceği” olarak belirlenen kongremizde, Pandemi döneminde deneyimlenen toplumsal, sosyal ve kültürel değişim ve dönüşümler ve bunların eğitim ve eğitimsel süreçler üzerindeki yansımaları hakkında farklı disiplin alanlarından gelen dünyadaki bilim insanlarının yaratıcı düşünce ve çözüm önerilerinin fark edilmesi amaçlanmaktadır.

Öğretmen yetiştirmenin, modern öğrenme ortamlarının ve disiplinler arası çalışmaların öneminin daha da yoğun bir şekilde anlaşıldığı ve tüm dünyayı etkileyen Covid 19’un etkisinin yoğun olarak hissedildiği bu günlerde ilgi ve katkılarınızla daha önce gerçekleştirilen kongremizde de olduğu gibi mevcut kongremizde de bilimsel paylaşımları çoğaltmak üzere tüm alanlarındaki tebliğlerin sözel olarak sunularak, teşvik edilmesi amaçlanmaktadır.

Elde edilen veriler ışığında ulusal ve uluslararası düzeyde bilim dünyasına önemli katkılar sağlayacağımızı ümit ettiğimiz III. Uluslararası Eğitim Araştırmaları Kongresi’nde sizleri aramızda görmekten onur duyarız.

Saygılarımla

Kongre Başkanı

Prof. Dr. Bedriye TUNÇSİPER

Geri