Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği 43.
  Ulusal Kurultayı
  
  Antalya / Belek
  10-14.KASIM,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   10-14.KASIM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Gloria Otel ve Kongre Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Valör Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   plastikcerrahi2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Uzun süren pandemi koşulları nedeniyle bir araya gelmeyi iple çektiğimiz 43. Kurultayımızı 10-14 Kasım 2021 tarihlerinde Antalya Gloria Otel ve Kongre Merkezinde gerçekleştireceğiz.

Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneğimizin kuruluşunun 60. yılına denk gelen bu güzel zaman diliminde hem geçmişe ait o günleri anacak, hem de yoğun bilimsel bir paylaşım dönemi geçireceğiz. 10 Kasım günü gerçekleştirilecek “10 Kasım Özel Oturumu” ile bugünlerimizi borçlu olduğumuz Büyük Atatürk ve silah arkadaşlarını anacağız.

Asistan kardeşlerimizin katılımını artırmak amacıyla onlara özel şartlar oluşturduğumuz bu kurultayımızda TPRECD’nin önderliğinde kardeş derneklerimizin bilimsel programa katkılarına şahit olacağız. Deneyim Aktarım Sınıfları (DAS) ve kurultay öncesi kurslarımız ile kurultay programından öte içten bilimsel ve tecrübe aktarımlarını izleme fırsatı bulacağız.

Bilimsel program, çalışma kurullarının büyük emekleri ile şekillenmiş ve siz değerli meslektaşlarımızın katkıları ile en üst düzeye çıkmıştır. Bu vesile ile bu katkıyı sunan her bir meslektaşımıza ve çalışma kurullarımıza yürekten teşekkür ediyoruz.

Sizlerle birlikte yönetim kurulumuzun büyük katkılarıyla oluşan bu güzel programda Antalya’da buluşmak dileğiyle.Saygılarımla,

Dr. Zekeriya TOSUN
TPRECD Yönetim Kurulu Adına
Bilimsel İşler Sorumlusu

Geri