5. Ege Tiroid Günleri
  
  ONLINE
  7-7.KASIM,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   7-7.KASIM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çeşitli Üniversiteler
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Dalya Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.egetiroidgunleri2021.com/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Ege Bölgesindeki Üniversitelerin Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalları tarafından ortak olarak düzenlenen, tiroid hastalıkları ile ilişkili konuların ayrıntılı olarak alanında deneyimli konuşmacılar tarafından tartışıldığı Ege Tiroid Günleri’nin, beşincisini COVID-19 pandemisi nedeniyle bir yıl gecikmeli olarak gerçekleştireceğiz.

5. Ege Tiroid Günleri’nde sık karşılaşılan tiroid sorunlarının olgular aracılığıyla interaktif olarak tartışılması planlanmıştır. ‘Covid-19 ve Tiroid’ konulu bir oturum ile pandeminin tiroid üzerine olan etkileri de güncel bilgilerle gözden geçirilecektir. Böylelikle birinci, ikinci, üçüncü basamakta çalışan tüm meslektaşlarımızın aktif olarak katılabileceği, sık karşılaştıkları tiroid problemlerinde güncel, etkili bir yaklaşım kazanmalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Tiroid hastalıkları konusundaki bilgilerimizi güncellemek ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşmak üzere 07.Kasım.2021 tarihinde ‘Online’ olarak düzenlenecek toplantımızda sizleri de aramızda görmek bizlere mutluluk verecektir.


Prof. Dr. Barış Önder PAMUK

BAŞKAN

Geri