ISOEVA-5 5. Uluslararası Eğitim ve Değerler Sempozyumu
  5th International Symposium of Education and Values
  Muğla / Bodrum / ONLINE
  18-21.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Eğitim
YER   Muğla / Bodrum / ONLINE
TARİH   18-21.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çeşitli Üniversiteler
ETKİNLİK MERKEZİ   La Blanche Island Otel / ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.isoeva.com/Anasayfa.Aspx
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Çok Kıymetli Bilim İnsanları,

18-21 Ekim 2021 tarihlerinde düzenlenecek olan 5. International Symposium of Education and Values (ISOEVA) (5. Uluslararası Eğitim ve Değerler Sempozyumu)’na www.isoeva.com sizleri davet etmekten mutluluk duyarız.

Sempozyumumuz en az 5 farklı ülkeden katılımın gerçekleşeceği doçentlik başvuru kriteri ile atama ve yükselme kriterlerine uygun şekilde 18-21 Ekim 2021 tarihlerinde Bodrum’da yüz yüze ve online olarak gerçekleştirilecektir.

İçinde bulunduğumuz süreçte dünyada ve özellikle coğrafyamızda yaşanan olaylar sosyal bilimlerin önemini daha da kıymetli kılmaktadır. Bu bağlamda, başta Türkiye’deki bilim insanları olmak üzere coğrafya havzamızdaki ülkelerden de akademisyen ve araştırmacıların katılımı ile nitelikli çalışmaların paylaşılacağı ve interdisipliner aktivitelerin gerçekleşeceği bir ortamda sizleri değerli çalışmalarınızla ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Sempozyumumuzda sözlü bildiri ve poster sunumlarının yanında gelecek nesillerimizi daha nitelikli ve bilinçli hale getirmek için emek veren kıymetli öğretmenlerimizin “eğitimde iyi örnekler” sunumlarına da yer verilecektir. Ayrıca çeşitli paneller ve konferanslar düzenlenecektir.

5. International Symposium of Education and Values (ISOEVA) kabul edilen bildiri özetleri bildiri özet kitapçığında/web sayfasında yayınlanacaktır. Tam metinler hakem incelemelerinden sonra elektronik/basılı kitap olarak yayınlanacaktır. Sempozyuma katılan katılımcılarımıza katılım belgesi verilecektir.

Sosyal bilimlerin her alanından değerli bilim insanları ile 4 gün boyunca güzel kazanımlar elde etmek dileğiyle…

Düzenleme Kurulu

Geri