SADAB 10. Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu
  10th International Conference on Social Research and Behavioral Sciences
  Antalya / Side / ONLINE
  29-31.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Sosyal Bilimler
YER   Antalya / Side / ONLINE
TARİH   29-31.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi
-Calal-Abad Devlet Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Antalya / Side / ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   sadabsempozyum.org/sadabantalya/tr/sempozyum-cagrisi/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Bilim İnsanları,

Sizleri 29-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi ve Calal-Abad Devlet Üniversitesi’nin ev sahipliğinde, Saint Andrew the First-Called Georgian Universitesi (Gürcistan) ve Farabi Devlet Üniversitesi (Kazakistan) işbirliği ile düzenlenecek olan 10. Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Fiziki salon ortamında ve online olarak düzenlenecek olan sempozyuma sözlü, video veya poster bildiri kabul edilmektedir. Sempozyum bildirileri kongre salon ortamında ve online olarak sunulacaktır.

Sempozyumumuza sözlü ve poster bildirinin yanı sıra video bildiri ile başvuru yapabilirsiniz. Sempozyuma kabul edilen bildiri özetleri ISBN’li Sempozyum Bildiri Özet Kitabı’nda, bildiri tam metinler ise, yazarların tercihlerine göre ISBN’li Sempozyum Bildiri Kitabı’nda veya hakem süreci tamamlandıktan sonra Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Dergisi‘nde makale olarak ücretsiz yayınlanacaktır.

Sempozyum dili Türkçe, İngilizce, Rusça ve diğer dillerdir.

Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu ve Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi doçentlik başvuruları ve akademik teşvik kriterlerine sahiptir.

Geri