9. BUHASDER Kongresi
  
  Antalya / Kemer
  24-28.KASIM,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Kemer
TARİH   24-28.KASIM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Bulaşıcı Hastalıkları Önleme Derneği (BUHASDER)

ETKİNLİK MERKEZİ   Mirage Park Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Süer Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.buhasder2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Bulaşıcı Hastalıkların önlenmesine emek ve gönül veren değerli dostlarımız.

Son 12 ayda öğrendiğimiz birçok ilginç ders var. Bunlardan belki de en önemlisi bilimsel bilginin ne kadar önemli olduğu gerçeğidir.

Bulaşıcı Hastalıkları Önleme Derneği (BUHASDER), kâr amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşudur. BUHASDER ulusal bir konferans düzenliyor. 24-28 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılacak 9. BUHASDER Kongresi-2021 Antalya, Kemer, Mirage Park Resort’da gerçekleştirilecektir.

Sizleri, 9. BUHASDER Kongresi 2021’e davet etmekten büyük bir mutluluk ve heyecan duyuyoruz. Mutluyuz çünkü yüz yüze kongre yapma fırsatını yaşayacağız. Heyecanlıyız, çünkü hem bilimsel hem sosyal ve kültürel anlamda hep birlikte, sizlerle dolu dolu bir paylaşım yaşayacağız.

9. BUHASDER Kongresi 2021, ağırlıklı olarak şu konulara odaklanan çok güçlü bir teknik programa sahiptir: Bulaşıcı hastalıklarda sınırlar, yeni viral ve bakteriyel bulaşıcı hastalıklar, mantar enfeksiyonları, paraziter bulaşıcı hastalıklar, yeni geliştirilen antimikrobiyal ilaçlar, bulaşıcı hastalıklar için yeni tedaviler, kamu sağlığı ve epidemiyolojisi.

Kongremiz akademik, endüstri ve ulusal laboratuvarlardan tüm uzmanlara, en son bilimsel araştırmaları ve başarıları tartışmak için bir platform sağlamayı amaçlamaktadır. Katılımcılar, bulaşıcı hastalıklar alanının karşılaştığı zorlukları ve fırsatları tartışan, birinci sınıf konuşmacıları dinleyecekler.

9. BUHASDER Kongresi 2021’e, alanında tecrübesi olan profesyonellerin yanı sıra, özellikle alanında yeni olan profesyonelleri de bu değerli etkinliğe katılmaya davet ediyoruz. Dinamik bilimsel programa ek olarak, Antalya Kemer'deki harika destinasyondan yararlanacaksınız.

Kemer'in başta gelen çekiciliklerinden birisi doğal güzelliğidir. Deniz, orman ve dağlar bir noktada birleşmektedir. Denizin berraklığı, ormanın yeşilliği, deniz dalgalarının çam ağaçlarına kadar uzanması ve çam ağaçlarının plajlarda gölgelik olarak kullanılması oldukça cazip gelmektedir.

Tüm özellikleri, güzelliği, doğası ve misafirperverliği ile bu güzel beldede konaklamanızın keyfini çıkarmanızı dileriz.

Ayrıntılı bilgiye www.buhasder2021.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Katılım ve katkılarınızla bilimsel olarak daha verimli hale gelecek kongremizde buluşmak üzere sevgi ve saygılarımızı sunarız.


Prof. Dr. Ata Nevzat YALÇIN

Kongre Başkanı

Geri