2. Ulusal Güney Aile Hekimliği Kongresi
  
  Girne / K.K.T.C.
  26-29.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Girne / K.K.T.C.
TARİH   26-29.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Şanlıurfa Aile Hekimleri Derneği
-Gaziantep Aile Hekimleri Derneği
-Mersin Aile Hekimleri Derneği
-Kahramanmaraş Aile Hekimleri Derneği
-Adana Aile Hekimleri Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Merit Crystal Cove Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Net Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.guneyaile.com/ugah2021/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Firma Yetkilileri,

Aile Hekimliği, Dünyada ve ülkemizde yediden yetmişe her aile bireyini kapsayıcı bir bilim dalı olarak yıllar geçtikçe daha da önem kazanıyorken bizler de ülkemizin güney illeri olarak düzenlediğimiz ulusal kongrelerimiz ve çevrim içi sempozyumlarımızla üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmenin huzurunu yaşamaktayız.

Özellikle sağlık sektörü çalışanları olarak çok zorlu bir şekilde geride bıraktığımız 2020 yılında gerçekleştirdiğimiz çevrim içi kongremizin ardından bu yıl 20 – 22 Mayıs 2021 tarihleri arasında Çevrim İçi Güney Aile Hekimliği Kongresi – 2’yi büyük bir başarı ve yoğun katılım ile tamamlamış bulunmaktayız. Yılın ilk yarısında, sanal ortamda aile hekimlerimizi sizlerle bir araya getirişimizin heyecanıyla bu kez 2. Ulusal Güney Aile Heikmligi Kongresi çatısı altında Merit Crystal Cove Hotel Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde fiziksel olarak bir araya gelebilmeyi ümit etmekte, güçlü bilimsel içerik, uydu sempozyumları, oturumlar ve bildiriler ile aile hekimlerinin gelisimine katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

Tüm aile hekimlerinin gerek sanal gerekse fiziksel ortamda bir arada olabileceği, sahaya yönelik deneyimlerimizi, yaşadığımız zorlukları ve tabii ki başarılarımızı paylaşacağımız; bilimsel yönlerimizi ön plana çıkararak katkılarımızı sunacağımız kongremizin heyecanını sizlerle birlikte yaşıyor, bir araya gelebilmek için sabırsızlanıyor, sizlere sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla;


Dr. Hacı Yusuf Eryazgan
Kongre Başkanı

Geri